Kasia Pytkowska

W Patronite od 17.11.2017

Od czegoś trzeba zacząć

300 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Prowadząc Muzeum korzystam z wielu narzędzi. 300zł miesięcznie pozwala mi na opłacenie około połowy z nich. Mając zapewnione ich dofinansowanie, na łamy Muzeum mogę dodawać 1 wpis "graficzny", czyli reprodukcję reklamy, rachunku lub prostej ulotki na tydzień. Aha - i jeszcze mogą zniknąć "automatyczne" reklamy Wordpressa.

Pracownik "od skanowania"

1 700 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 700 zł

brakuje

Przychód w tej wysokości pozwoli mi na zatrudnienie pracownika i znaczne przyspieszenie digitalizacji zbiorów. A jest co robić! Czekają czasopisma, cenniki, rachunki firmowe, ulotki - pięknie dokumentujące swoją epokę. Osiągnięcie tego celu pozwoli na publikację 3 wpisów "graficznych" w tygodniu.

Muzeum zaczyna na siebie zarabiać

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Z przychodem w wysokości 3000 zł miesięcznie mogę zacząć traktować Muzeum już nie tylko jako pożyteczne hobby. Jest to piękna wizja - pracownik lub pracownicy digitalizują, a ja analizuję i opowiadam, opowiadam, opowiadam... Poza 3 wpisami "graficznymi", gwarantowanymi osiągnięciem poprzedniego celu, raz na 2 tygodnie będzie się w Muzeum pojawiała jakaś moja autorska opowieść. Być może na temat "zadany" przez dostojnych Patronów i Mecenasów.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)