Teresa Drozda

W Patronite od 09.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 653

Liczba Patronów: 687

Zostań Patronem
17 patronów
488 miesięcznie
1 526 łącznie

Poczucie bezpieczeństwa

2 500 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

2 012 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi zrealizować plan minimum:
4 odcinki "Drozdowiska" miesięcznie, nagrywane w Warszawie lub w miejscach, w które zostanę zaproszona jako jurorka, trwające około 60 minut każdy. Jeśli nie będę miała w danym miesiącu innych dochodów (na "wolnej nodze" może się to zdarzyć), zwyczajnie pozwoli przetrwać miesiąc.

Rozwój

6 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

5 512 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego progu, w pierwszym miesiącu opłacę super grafika, wspaniałego kompozytora i doskonałego aktora, aby pomogli mi stworzyć wyjątkową i profesjonalną oprawę podcastu. Na razie bazuję na własnych nieumiejętnościach, ale robię co mogę.
Ta kwota pozwoli mi też zająć się wyłącznie podcastem i temu, co mu towarzyszy. Nie będę ograniczona ani przez czas ani przez miejsce. Będę mogła doposażyć się sprzętowo, zwiększyć częstotliwość pojawiania się odcinków, tworzyć ich różne wersje (tak jak bywa na przykład w Stanach, gdzie niektórzy, bardzo poważni podcasterzy publikują edytowane i nieedytowane wersje swoich audycji).
Podcast to wolność. To brak ograniczeń. Dążę do tego stanu.

Coś ponad podcast

12 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

11 512 zł

brakuje

Dziś (7 marca 2021 roku), te 12 000 wydaje mi się totalną abstrakcją, ale jeśli rzeczywiście kiedyś uda się osiągnąć ten cel, zacznę wokół "Drozdowiska" budować zespół. A z zespołem zamieniać dźwięk w obraz. I w tekst. Wynajmę studio, żeby wszystko brzmiało jeszcze lepiej. Będę mogła opłacić wszelkie licencje, korzystać z innych baz dźwięków. Na stałe zapewnić sobie współpracę biegłego grafika. Będę mogła uruchomić audycje "na żywo". Kotłuje mi się w głowie od pomysłów i możliwości. Będę mogła, razem z wami, zrobić coś ponad podcast. Co będzie miało sens, a jednocześnie nie porzuci niszowych gałęzi kultury, tych, które są mi najbliższe.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Anna Burger
Anna Burger
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Zofia Kruszewska
Zofia Kruszewska
Próg: 50 zł
Anka M
Anka M
Próg: 15 zł