ADRIAN SOCHA

W Patronite od 24.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 821

Liczba Patronów: 763

Zostań Patronem
14 patronów
345 miesięcznie
1 425 łącznie
Jestem Adrian. Moją misją jest inspirować młodych ludzi. Dzielę się życiem strażaka zawodowego, ochotnika, pasjonata rozwoju oraz podróży. Przybliżam ciekawostki ze świata pożarnictwa. Pokazuję jak odnaleźć swoją drogę w życiu. Moje motto: "Świeca która zapala inne, sama nic nie traci".

Mecenasi

Kwota od 100zł.

O Autorze

Witaj jestem Adrian - Strażak! :)

 

Dlaczego Patronite?

Staram się przekazywać jak najwięcej wartości w swoich materiałach, chcę inspirować młodych ludzi do tego, aby osiągali wyznaczone cele. Pokazać, że jest to realne i przyjemne. Uważam, że internet i telewizja jest przesiąknięty materiałami, które nie rozwijają młodych ludzi. Powoduje to, że trwonią swój najcenniejszy czas. Na dodatek, ta niszcząca niskolotna treść, jest opłacana przez wielkie koncerny rozrywkowe. Ja jako skromy strażak mówię „nie” płytkim treściom. Wierzę, że wartościowi ludzie dostrzegą potencjał w tym co robię i wspomogą ten proces.

Kilka dodatkowych informacji o mnie:

Prywatnie działam również jako Strażak - Ochotnik:

Z kolegą Robertem (również strażakiem zawodowym) na szczycie Mont Blanc. Charytatywnie dla podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami - dzieci bohaterów poległych na służbie! Bez wsparcia ludzi dobrej woli i licznych sponsorów wyprawa nie odbyłaby się! :)

Adrian Socha Mont Blanc Charytatywnie

Bardzo lubię przekazywać pożyteczną i wartościową wiedzę młodzieży: 

Na moim kanale odwiedzam wspaniałe jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, w swoich filmach dzielę się ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Przybliżam sylwetki niebanalnych osób, które dzielą się opowieściami z akcji.  Dzielimy się historyczną wiedzą, oraz tradycją pożarniczą. Zachęcamy młode osoby do wstąpienia w szeregi ochotniczej i zawodowej straży pożarnej.

Moim marzeniem jest odwiedzić strażaków z wielu innych krajów na świecie oraz przybliżyć ich specyfikę służby na moim kanale YT:

Za każde Twoje wsparcie będę niezmiernie wdzięczny. Wspierając mnie masz pewność, że wspierasz wartościowe projekty! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Dawid Lampert
Dawid Lampert
Próg: 5 zł
Remigiusz Maleńczuk
Remigiusz Maleńczuk
Próg: 10 zł
Tomasz Walesiak
Tomasz Walesiak
Próg: 25 zł
Michal Zaczyk
Michal Zaczyk
Próg: 5 zł
Paweł Celep
Paweł Celep
Próg: 50 zł
Paweł Wojdyła
Paweł Wojdyła
Próg: 10 zł