Aleksandra Borys / Choreografia Fantazji

1 patron
Pracuję na polu choreografii, ekologii i kosmologii. Na łamach patronite zapraszam na podróż do świata zbiorowej fantazji i choreografii. Dzielę się tu inspiracjami do praktyk ruchowych, wyobrażań i przyjemności tańczenia.

O Autorze

Dziękuję że odwiedzasz moją stronę!

Na łamach portalu patronite ruszam z nową serią audio choreografii "zbiorowego fantazjowania o przyszłości" oraz eksperymentami "eksperymentów choreograficznych". Zapraszam do wspólnej podróży !

Od dwudziestu lat jestem aktywna zawodowo jako tancerka, performer i choreograf. Przez wszystkie lata nauczyłam się być cierpliwą i ufać że wszystko będzie dobrze. W obecnej sytuacji pandemii możliwości na zdobycie środków do życia są bardzo ograniczone. Jednak cały czas robię co mogę, w nadziei że się powiedzie. A jeśli zdecydujesz się wesprzeć moje działania, umożliwi mi to kontynuowanie pracy.

"Zbiorowe Fantazjowanie o Przyszłości" to seria spotkań poza czasem i przestrzenią, to obszar w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie. Składa się z serii nagrań audio, publikowanych dwa razy w miesiącu, w zakładce posty. Każdy uczestnik w dowolnym dla siebie miejscu i czasie może dołączyć do wyobrażonego zgromadzenia i wspólnie odbyć podróż w świat fantazji o przyszłości. Wystarczy wygodnie się ułożyć, zamknąć oczy i podążać za propozycją zawartą w nagraniu głosowym. Ważnym aspektem jest żeby pamiętać, że to jest działanie w grupie. Nawet jeśli inni nie są obecni w tym samym pomieszczeniu, to częścią tej fantazji jest dopuszczenie wizji, że grupa ludzi wspólnie śni fantazje o przyszłości. 

"Eksperymenty Choreograficzne" to cykl propozycji przekazywanych jako prosty zapis, które każdy może indywidualnie zrealizować według własnego uznania. Eksperymenty zawierające opis działania ruchowego ukazują się co tydzień, w zakładce posty.

Życzę przyjemności !

Aleksandra

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie i mojej pracy artystycznej zapraszam do odwiedzenia www.aleksborys.com

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 300 zł