ATELIER SMAKU

W Patronite od 02.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
80 łącznie
W ATELIER SMAKU promujemy wegańską dietę bezglutenową opartą na wyłącznie naturalnych składnikach, etycznych wyborach i zdrowym stylu życia. Nasze przepisy pokazują, że można jeść pysznie i zdrowo, nie rezygnując z ulubionych, tradycyjnych smaków naszych potraw.

O Autorze

ATELIER SMAKU
to bezglutenowa kuchnia wegańska, której autorami jesteśmy my - Jola Słoma & Mirek Trymbulak - małżeństwo projektantów mody, doświadczonych kucharzy oraz twórców książek kulinarnych.


O NAS

W ATELIER SMAKU łączymy naszą kreatywność z pasją do gotowania, bazując wyłącznie na naturalnych i dobrych jakościowo produktach.

Z przyjemnością odkrywamy nowe smaki, które kryje w sobie kuchnia roślinna bez glutenu, jednak odtwarzanie tradycyjnych potraw bez użycia nabiału, mięsa i glutenu to nasze ulubione wyzwanie. Uważamy, że nie ma produktów niezastąpionych oraz szczypta chęci i pomysłowości wystarczą, by przyrządzić ulubione dania zastępując niektóre składniki innymi.

Wegetariańsko, a następnie wegańsko i również bez glutenu gotujemy od przeszło 20 lat. W tym czasie stworzyliśmy setki przepisów, ugotowaliśmy tysiące dań, z którymi byliśmy w dziesiątkach miejsc, tym samym zbierając bogatą wiedzę i doświadczenie, którymi dzielimy się na co dzień.
NASZ CEL

Jako, że prywatnie stosujemy dietę eliminacyjną, doskonale zdajemy sobie sprawę z wysiłku i nauki, które należy włożyć, by uniknąć produktów, na które jesteśmy uczuleni oraz tym samym jeść smacznie i pełnowartościowo.

Wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dietą wegańską i/lub bezglutenową, często musi nauczyć się gotować od zera. Bardzo często łączy się to również z rezygnacją z dotychczasowych, ulubionych potraw.

ATELIER SMAKU powstało, by pokazać jak w prosty sposób jeść wegańsko, bezglutenowo, pysznie i zdrowo jednocześnie. Zastępując niektóre produkty innymi oraz wprowadzając do swojej kuchni kilka nowych składników i rozwiązań, nie musimy wcale rezygnować ze smaków naszych ulubionych dań.

Wszystkim, którzy prowadzą dietę eliminacyjną pragniemy ułatwiać to zadanie nie tylko sprzedając nasze produkty, ale przede wszystkim ucząc gotować. W naszych przepisach znajdziecie najprostsze receptury na najbardziej popularne dania oraz takie na bardziej wyszukane potrawy.

Wspieramy osoby uczące się wegańskiej kuchni bezglutenowej tworząc również filmy instruktażowe, w których krok po kroku omawiamy jak upiec bezglutenowe ciasto, ugotować pierogi bez glutenu czy przyrządzić soję jako zamiennik mięsa.


WIĘCEJ O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

W naszej PRACOWNI KULINARNEJ tworzymy autorskie przepisy oraz nagrywamy z nimi odcinki publikowane na kanale www.ateliersmaku.tv.
To również bezpieczna przestrzeń dla alergików, dlatego codziennie powstają w niej również wegańskie i bezglutenowe dania, wypieki oraz przetwory, dostępne:

- w SKLEPIE INTERNETOWYM www.ateliersmaku.pl/sklep

- stacjonarnie w BISTRO & DELIKATESACH w Gdyni

- oraz okazjonalnie podczas różnych wydarzeń w naszym FOODTRUCKU.

Na większość produktów, które mamy w sprzedaży, przepisy są dostępne dla wszystkich na naszej stronie www.ateliersmaku.pl oraz wspomnianym już kanale ateliersmaku.tv.


W pracowni regularnie prowadzimy również WARSZTATY KULINARNE, podczas których wspólnie gotujemy, uczestnicy poznają nowe przepisy i zdobywają niezbędną wiedzę i doświadczenie w bezglutenowej kuchni wegańskiej.

Zanim powstało ateliersmaku.tv zrealizowaliśmy 12 serii pierwszego wegetariańskiego programu kulinarnego w polskiej telewizji dla kanału KUCHNIA +.

Nasze przepisy wydaliśmy również w formie papierowej - KSIĄŻKI KUCHARSKIE mamy dostępne w sprzedaży stacjonarnie oraz w sklepie internetowym.

Od czasu do czasu prowadzimy również WYKŁADY, podczas których dzielimy się wiedzą i naszymi spostrzeżeniami na temat roślinnego gotowania bez glutenu.
 


DLACZEGO PATRONITE?


Wciąż nie brakuje nam chęci i zapału do działań, pragniemy dzielić się naszym doświadczeniem coraz szerzej i w tym właśnie celu powstało nasze konto - by móc kontynuować i udoskonalać naszą działalność.

Na co dzień zajmujemy się szukaniem nowych smaków i rozwiązań w bezglutenowej kuchni wegańskiej. Nieustannie komponujemy autorskie przepisy, co wiąże się z ciągłą inwestycją w produkty potrzebne do tworzenia innowacyjnych receptur.

Co niedzielę na naszym blogu www.ateliersmaku.pl oraz kanale www.ateliersmaku.tv publikujemy odcinek z nowym przepisem. Wymaga to opłacania produktów potrzebnych do przyrządzenia potraw, przygotowania planu oraz osób na planie, montażu i realizacji odcinków oraz obsługi mediów społecznościowych.

Miesięczna kwota 6000 zł nie tylko pokryje wszelkie koszty związane z realizacją programu ale i również pomoże nam w rozwijaniu naszej działalności, udoskonalaniu przepisów i szukaniu coraz ciekawszych rozwiązań w bezglutenowej kuchni wegańskiej oraz tym samym wspieraniu wszystkich, którzy muszą w swojej diecie eliminować określone produkty.Więcej informacji na nasz temat znajdziecie na stronach:

www.ateliersmaku.pl
www.ateliersmaku.pl/sklep
www.ateliersmaku.tv
www.slomatrymbulak.com
www.facebook.com/ateliersmaku
www.facebook.com/ateliersmakubistro
www.instagram.com/ateliersmakuRyzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem