Francuski dla Polaków - bonjourdefrance.pl

W Patronite od 20.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1404

Liczba Patronów: 957

Zostań Patronem
10 patronów
111 miesięcznie
371 łącznie
Francuski dla Polaków to portal, który służy do DARMOWEJ nauki języka francuskiego. Stawiamy na rozwój nauki przez poznanie słownictwa za pomocą krzyżówek, fiszek, quizów gramatyki języka francuskiego, ćwiczeń oraz testów sprawdzających znajomość języka francuskiego. Dajmy młodym DARMOWE lekcje!

O Autorze

BONJOUR! DZIEŃ DOBRY! 

Wejdź na naszą stronę internetową:

https://www.bonjourdefrance.pl

i zacznij naukę JĘZYKA FRANCUSKIEGO już DZIŚ!

Kim jesteśmy?

Francuski dla Polaków Bonjour de France to projekt - darmowy internetowy język francuski i wiedza o Francji i kulturze stworzony dla Polaków. https://www.bonjourdefrance.pl .

Portal Bonjour de France.pl powstał w roku 2002 w odpowiedzi na liczne zainteresowanie Polaków kulturą Francuzów i samym językiem francuskim. W maju 2002 roku rozpoczęła działalność pierwsza odsłona witryny Bonjour de France.pl. Pierwotnie miała przybliżać jedynie podstawowe zagadnienia języka francuskiego. Z czasem ilość materiałów zgromadzonych przerosła najśmielsze oczekiwania twórców. Dzisiaj po dłuższym okresie czasu postanowiliśmy na nowo uruchomić serwis, uczynić go darmowym i dostępnym nie tylko dla studentów romanistyki, ale dla wszystkich chcących poznawać Francję i jej kulturę.

Naszym celem jest popularyzacja języka francuskiego i kultury frankofońskiej wśród Polaków. Oferujemy darmowy dostęp do materiałów, ćwiczeń, testów itd…

Wymagamy jedynie rejestracji, założenia konta, w celu zapisywania wyników w nauce. Z racji tego, że wszystko oferujemy za darmo, uruchomiony został https://www.Patronite.pl/bonjourdefrancepl.

 

Jakie są nasze cele? Do czego dążymy?

Naszym marzeniem jest, aby nasza strona internetowa nieustannie się rozwijała, a jednocześnie dostęp do materiałów pozostawał darmowy. Naszym marzeniem jest, aby dotrzeć do przede wszystkim młodego pokolenia: dzieci i młodzieży, którzy w szkole podstawowej i średniej rozpoczynają przygodę z językiem francuskim. 

W tych czasach, gdy koszty życia wzrastają, wielu nie stać na dodatkowe płatne lekcje i kursy nauki języka francuskiego.

Dzięki Państwa wsparciu nasza strona internetowa będzie mogła się nie tylko utrzymać, ale także nieustannie rozwijać i udostępniać regularnie nowe materiały do nauki. 

Dzięki wsparciu Patronów liczymy, że uda dodać na stronie ZAAWANSOWANE narzędzia do edukacji: filmy lub animacje edukacyjne oraz rozszerzyć bazę materiałów potrzebnych do nauki.

Inwestycja w ludzi młodych?

Wielu młodych nie stać na drogie korepetycje czy lekcje indywidualne, dlatego chcemy wyciągnąć do nich pomocna dłoń organizując DARMOWY kurs francuskiego online: stronę tworzymy specjalnie dla nich!

Dzięki Państwa wsparciu młodzi, którzy przygotowują się do matury uzyskają kolejną pomoc w edukacji.

Każda forma wsparcia edukacji jest dzisiaj bardzo ważna i potrzebna.

 

Co znajdziecie na naszej stronie BonjourDeFrance.pl?

✅nauka słownictwa 📚

✅ gramatyka języka francuskiego📖

✅ nieograniczona liczba ćwiczeń i zadań🔖

✅ 👉HIT❓Gra nauka słówek WISIELEC💀! - Wybierasz kategorie słownictwa i odgadujesz tłumaczenie kolejnych słów, aż zapamiętasz wszystkie! :) 

👨‍🏫 Podstawowy Kurs Języka francuskiego.

📝 Testy, Quizy, Krzyżówki, Zadania

👩‍🏫🧑‍🏫 Materiały dla nauczycieli i uczniów w PDF

 

Na co przeznaczymy zebrane środki?

 1. Dzięki Twojemu wsparciu możemy systematycznie wrzucać nowe materiały edukacyjne na naszą stronę. Przygotowanie każdej lekcji wymaga pracy nawet do 2-3 godzin dziennie!(tekst, tłumaczenie słownictwa, wyjaśnienie gramatyki, interaktywne ćwiczenia, krzyżówki, quizy… )
 2. Reklamę naszej strony ( tak, aby więcej osób mogło się uczyć francuskiego)
 3. Wykupienie mocniejszego serwera 
 4. Zainwestowanie w płatne addony WordPress ( Skrypty Wordpress TUTOR LMS PRO - patrz cele) 
 5. Powtoon - program do Animacji filmow ( patrz cele )
 6. Uzupełniać materiały na stronę.
 7. Pokryć koszty obsługi strony 

 

Co zyskacie wspierając nas?

NOWOŚĆ! TYLKO DLA PATRONÓW

E-BOOK:OGARNIJ FRANCUSKIE CZASOWNIKI*
e-book z ćwiczeniami dla osób początkujących – A1 

Zeszyt ćwiczeń, który udostępniamy na naszej stronie ma pomóc nabyć podstawowe umiejętności odmiany wybranych czasowników w czasie teraźniejszym. 
Stawiamy w tym ebooku nacisk na naukę kilku wybranych francuskich czasowników. Poznanie ich oraz opanowanie odmiany w czasie teraźniejszym stanie się okazją do utworzenia własnymi siłami pierwszych zdań.

DOSTĘPNY TYLKO NA PATRONITE!
Ilość stron: 126

TYLKO DLA PATRONÓW, KTORZY SUBSKRYBUJĄ WSPARCIE BONJOURDEFRANCE.PL

od progu 50 zł*

*TERAZ od 35zł - do końca czerwca 2021

 

🎁W nagrodę za Twoje wsparcie: 
👉 dostęp do PODCASTÓW Francuski w Minutę.
👉 dostęp do facebookowej grupy.
👉 dostęp do PLIKÓW PDF Z LICZNYMI LEKCJAMI I ĆWICZENIAMI!!!  PONAD 100 stron ĆWICZEŃ DO WYDRUKOWANIA I UZUPEŁNIANIA !!! Tylko dla PATRONÓW!
👉 jeśli jesteś nauczycielem, z największą przyjemnością, umieścimy Twoją osobistą ofertę na naszym portalu
👉możemy zagwarantować wyróżniona reklamę publikowaną na naszej stronie
👉 dołączysz do STREFY PATRONÓW na naszej stronie internetowej.
👉 Wyślemy Tobie konspekty do nauki w PDF

🎁Extra:
- dostęp do pełnej wersji programu komputerowego Parlez-vous français?
🎁 Umieścimy w napisach końcowych Twoje imię!

👉Udostępnij stronę https://www.bonjourdefrance.pl swoim znajomym!
💰 Spodobało Ci się⁉️Zostań naszym Patronem!

Nauka języka francuskiego trwa długo i wymaga wiele wysiłku, a my chcemy ten długi i żmudny czas wielu poświęceń i maksymalnego zaangażowania urozmaicić!

Dziękujemy za okazana pomoc!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Joanna Zet
Joanna Zet
Próg: 15 zł
Henryk Schumacher
Henryk Schumacher
Próg: 10 zł
Mateusz Domaradzki
Mateusz Domaradzki
Próg: 3 zł
Majkroszit_Windows
Majkroszit_Windows
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 3 zł
Majkroszit_Windows
Majkroszit_Windows
Próg: 15 zł