Adrian Pindel

W Patronite od 15.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1705

liczba Patronów: 1375

2 patronów
15 zł miesięcznie
45 zł łącznie
Jestem polakiem, który z zamiłowania zajmuje się rysowaniem komiksów. Komiksy te są w języku angielskim, więc zapraszam do edukowania się i czytania. Ukończyłem filologie angielską. Dlatego też komiks jest prowadzony w tym języku z nadzieją, że komuś może pomóc w nauce. Zapraszam do czytania

O Autorze

Witam.

Jestem magistrem filologii angielskiej. Nauczam języka angielskiego od paru lat, jednak to nie jest jedyna dziedzina mojego życia. Ukończyłem liceum plastyczne gdzie rozwijałem swoje pasję. Jednak wiedziałem, że języki obce to bardziej mój konik.

W czasie pięciu lat ciężkich studiów wracałem co jakiś czas do rysowania ponieważ czułem, że mnie do tego ciągnie coraz bardziej. Dlatego z zamiłowania rysuje i od niedawna pracuję nad swoim komiksem. Chciałbym się nim z wami podzielić.

Ogólnie jestem fanem mangi i anime. Samo oglądanie i czytanie mang sprawia, że ma się ochotę stworzyć coś własnego. Dlatego wpadłem na pomysł o rysowaniu zwierzątek vagabondów, co jest skutkiem wielu innych inspiracji i moich zainteresowań. Oprócz mang, interesują mnie również stare kreskówki z lat 80's i 90's, ale także i filmy z tamtego okresu. Inspiracji mam mnóstwo :)

Komiks, który zamierzam tu prezentować jest skutkiem długiego procesu i zastanawiania się o czym chcę rysować. Co chcę pokazać, jaką tematykę podjąć. I uznałem, że zaczerpie z wszystkich znanych mi źródeł kulturowych, by móc ukazać jak najwięcej moich zainteresować. Jeżeli jesteście ciekawi to zapraszam do czytania.

Fragment KomiksuFragment komiksu

Ze względu na kierunek, który ukończyłem, komiks będzie opisywany in English. Nie widzę sensu czytania komiksów po polsku. Czytanie polskich przekładów, w przypadku młodych ludzi na etapie nauki, jest bezsensowna. Oczywiście to nie tyczy się lektur. Książki in Polish = ok. Komiksy in Polish = :<

Dlatego zapraszam was serdecznie do czytania i wspierania mnie na Patronite!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!