Jakub Iciaszek

12 patronów
408 miesięcznie
3 049 łącznie
Cześć. Na imię mam Jakub. Wykreowałem blog oraz aktywność w social media. Emituję treści związane z rynkiem pracy, branżą HR, przemysłem rekrutacyjnym i marketingiem rekrutacyjnym. Propaguję dobre wartości rekrutacyjne i racjonalne spojrzenie na powyższe zagadnienia. Niektóre teksty są poradnikami.

O Autorze

Cześć. Na imię mam Jakub. Wykreowałem blog oraz aktywność w social media. Emituję treści związane z rynkiem pracy, branżą HR, przemysłem rekrutacyjnym i marketingiem rekrutacyjnym. W sposób dynamiczny, często nie szczędząc krytyki ukazuję różne absurdy, których doświadcza także wielu z Was. Obalam mity. Propaguję dobre wartości rekrutacyjne i racjonalne spojrzenie na powyższe zagadnienia. Niektóre teksty są poradnikami.

W 2018 roku zająłem 7 miejsce w Polsce na najbardziej wpływowy profil na portalu biznesowym Linkedin. Artykuły, które piszę zyskały dużą aprobatę społeczności. Na ten moment napisałem 33 teksty, które są owocem wieloletnich obserwacji i rozmów z setkami osób. Ukazuję w nich szereg niuansów i zależności jakim podlega wielu kandydatów na rynku pracy. Szereg patologicznych procesów poddaję konstruktywnej krytyce, w niektórych artykułach wskazuję sposoby na rozwiązanie problemów i poprawę obecnego stanu rzeczy. 

Dlaczego to robię ?
Bo czuję, że warto, bo rynek pracy ulega dynamicznym zmianom, bo rynek pracy to jeden z najważniejszych aspektów każdego zdrowego społeczeństwa.
Bo rynek pracy i jego jakość oddziałuje na większość z nas.
Bo w tej kwestii w Polsce jest bardzo wiele do naprawienia.
Bo dyskryminacja, manipulacja, mity i tematy tabu dalej są codziennością.
Dobry HR to misja i pasja, której się oddałem.

Dobry HR polega na silnym networkingu, pisaniu artykułów, postów, zarządzaniu treścią, konsultacjach, obsłudze projektu, content marketingu, social media marketingu, propagowaniu nowoczesnych wartości rekrutacyjnych i szacunku do kandydatów.

Link do artykułów strona www:
https://dobryhr.eu/blog/
Link zbiorczy do artykułów portal Linkedin:
https://www.linkedin.com/today/author/jakub-iciaszek-0617b8105

Zachęcam do lektury nowych artykułów, które są też poradnikami.
Wszystko w konwencji zadziornego felietonu, więc nudy nie ma.
Rekruterom i kandydatom życzę udanych łowów.

Od stycznia 2021 na stronie dostępna jest także zakładka "Humor CMHR", która jest galerią satyrycznych korpo memów. CMHR to skrót od "Cykliczne Myśli Haerowo Rekrutacyjne".
Humor i satyra to śmiech, a śmiech to zdrowie.
Link do Humor CMHR:
https://dobryhr.eu/humor-cmhr/

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Patronów.
Dziękuję, że jesteśmy razem.

W kwietniu 2021 na stronie www została zmodyfikowana zakładka "oferta i misja".
Postanowiłem zdywersyfikować opis. Link poniżej:
https://dobryhr.eu/szkolenia-rekrutacja-hr/

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Wiktor Szymanowski
Wiktor Szymanowski
Próg: 15 zł
Paweł Smereczyński
Paweł Smereczyński
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Darek Batko
Darek Batko
Próg: 77 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł