Jakub Iciaszek

13 patronów
415 miesięcznie
2 641 łącznie
Cześć. Na imię mam Jakub. Wykreowałem blog oraz aktywność w social media. Emituję treści związane z rynkiem pracy, branżą HR, przemysłem rekrutacyjnym i marketingiem rekrutacyjnym. Propaguję dobre wartości rekrutacyjne i racjonalne spojrzenie na powyższe zagadnienia. Niektóre teksty są poradnikami.

O Autorze

Cześć. Na imię mam Jakub. Wykreowałem blog oraz aktywność w social media. Emituję treści związane z rynkiem pracy, branżą HR, przemysłem rekrutacyjnym i marketingiem rekrutacyjnym. W sposób dynamiczny, często nie szczędząc krytyki ukazuję różne absurdy, których doświadcza także wielu z Was. Obalam mity. Propaguję dobre wartości rekrutacyjne i racjonalne spojrzenie na powyższe zagadnienia. Niektóre teksty są poradnikami.

W 2018 roku zająłem 7 miejsce w Polsce na najbardziej wpływowy profil na portalu biznesowym Linkedin. Artykuły, które piszę zyskały dużą aprobatę społeczności. Na ten moment napisałem 33 teksty, które są owocem wieloletnich obserwacji i rozmów z setkami osób. Ukazuję w nich szereg niuansów i zależności jakim podlega wielu kandydatów na rynku pracy. Szereg patologicznych procesów poddaję konstruktywnej krytyce, w niektórych artykułach wskazuję sposoby na rozwiązanie problemów i poprawę obecnego stanu rzeczy. 

Dlaczego to robię ?
Bo czuję, że warto, bo rynek pracy ulega dynamicznym zmianom, bo rynek pracy to jeden z najważniejszych aspektów każdego zdrowego społeczeństwa.
Bo rynek pracy i jego jakość oddziałuje na większość z nas.
Bo w tej kwestii w Polsce jest bardzo wiele do naprawienia.
Bo dyskryminacja, manipulacja, mity i tematy tabu dalej są codziennością.
Dobry HR to misja i pasja, której się oddałem.

Dobry HR polega na silnym networkingu, pisaniu artykułów, postów, zarządzaniu treścią, konsultacjach, obsłudze projektu, content marketingu, social media marketingu, propagowaniu nowoczesnych wartości rekrutacyjnych i szacunku do kandydatów.

Link do artykułów strona www:
https://dobryhr.eu/blog/
Link zbiorczy do artykułów portal Linkedin:
https://www.linkedin.com/today/author/jakub-iciaszek-0617b8105

Zachęcam do lektury nowych artykułów, które są też poradnikami.
Wszystko w konwencji zadziornego felietonu, więc nudy nie ma.
Rekruterom i kandydatom życzę udanych łowów.

Od stycznia 2021 na stronie dostępna jest także zakładka "Humor CMHR", która jest galerią satyrycznych korpo memów. CMHR to skrót od "Cykliczne Myśli Haerowo Rekrutacyjne".
Humor i satyra to śmiech, a śmiech to zdrowie.
Link do Humor CMHR:
https://dobryhr.eu/humor-cmhr/

Serdeczne podziękowania dla wszystkich Patronów.
Dziękuję, że jesteśmy razem.

W kwietniu 2021 na stronie www została zmodyfikowana zakładka "oferta i misja".
Postanowiłem zdywersyfikować opis. Link poniżej:
https://dobryhr.eu/szkolenia-rekrutacja-hr/

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Wiktor Szymanowski
Wiktor Szymanowski
90 zł jednorazowo
Paweł Smereczyński
Paweł Smereczyński
105 zł jednorazowo
Anonimowy patron
210 zł jednorazowo
Darek Batko
Darek Batko
231 zł jednorazowo
Anonimowy patron
105 zł jednorazowo
Anonimowy patron
210 zł jednorazowo