Ewokracja

W Patronite od 23.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 160

Liczba Patronów: 246

Zostań Patronem
67 patronów
2 720 miesięcznie
25 695 łącznie

Utrzymanie kanału Ewokracja

3 000 zł

miesięcznie

90%

osiągnięto

280 zł

brakuje

Nie wiem czy zauważyliście, ale od początku Ewokracji postawiłam na jakość w postaci profesjonalnego montażu, światła i dźwięku by z dumą prezentować modę plus size. Nie chcę by temat mody w większym rozmiarze wciąż był niszowy. W mediach rzadko pokazuje się modę plus size, chcę to zmienić.
Zbudowałam mini studio. Do tej pory projekt realizowałam praktycznie bez odcinków sponsorowanych ( dbając o jakość prezentowanych treści), a i metamorfozy również całkowicie opłaciłam z własnych funduszy. Do tej pory na to wszystko wydałam ponad 50 000 zł. Nie żałuję ani złotówki!
Będę z Wami całkowicie szczera: koszt utrzymania tego kanału to minimum 3000zł miesięcznie- koszty ekipy.
Chciałabym by jakość odcinków była coraz wyższa, chcę przeprowadzać metamorfozy i sesje zdjęciowe.
Patroni w zamian za wkład w rozwój kanału otrzymują ode mnie wsparcie, nagrody rzeczowe i wiele innych nagród. Dla Was tworzę Ewokrację i robię to z wielką przyjemnością.

Metamorfozy i sesje zdjęciowe na kanale Ewokracja

1 800 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nie przesadzam gdy mówię, że metamorfoza jaką przeszłam i sesje zdjęciowe zmieniły moje życie. Byłam chłopczycą z olbrzymią nienawiścią do samej siebie. Kupowanie ubrań było, zaraz po wyjściu na plażę w kostiumie, największym stresem. Kompleksy blokowały mnie na każdym kroku, zawodowo i prywatnie. Jedna sesja może nie zmienić Twojego życia, ale na pewno zmieni nieco postrzeganie siebie. Chcę realizować sesje zdjęciowe tym, którzy tego potrzebują. A efekty ukazywać na kanale Ewokracja, by inspirować inne osoby, które tak jak ja nie doceniały siebie. Kwota 1800zł pokrywa częściowo koszty studia, makijażu i zdjęć, niezbędne minimum do przeprowadzenia sesji.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jutyna Wi
Jutyna Wi
Próg: 35 zł
Katarzyna Galant
Katarzyna Galant
Próg: 35 zł
Karolina Fabryc
Karolina Fabryc
Próg: 35 zł
Weronika Rewers
Weronika Rewers
Próg: 35 zł
Ola Pe
Ola Pe
Próg: 35 zł
Magdalena  Cisse
Magdalena Cisse
Próg: 35 zł