W Patronite od 11.01.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 489

Liczba Patronów: 542

Zostań Patronem
24 patronów
707 miesięcznie
11 679 łącznie

Patronajtowy fundusz podróżniczy

1 000 zł

miesięcznie

70%

osiągnięto

293 zł

brakuje

Kocham to, co robię, ale wydatki na podróżowanie, blogowanie, pisanie rosną z każdym rokiem. Z doświadczeń: "zwykła" trzydniowa podróż na Węgry może kosztować niemal 1000 zł, a i to przy znacznym cięciu kosztów.

Dlatego, aby móc realizować pasję i dostarczać Wam teksty o ciekawych miejscach, wprowadzę coś w stylu "patronajtowego funduszu podróżniczego". Pieniądze od patronów będą wyjmowane tylko na konkretne okazje podróżnicze i wydawane na konkretne cele.

Innymi słowy - zostając patronem, wspierasz konkretny projekt/podróż, a nie moje obiadki czy najnowszy outfit ze spodniami za tysiąc zeta.

Życie, życie jest no belon

700 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Bądźmy uczciwi: prowadzenie bloga to po prostu konkretna praca. Wiąże się nie tylko z dużymi nakładami czasu i sił, ale także z pieniędzmi (wszystko kosztuje - serwer, domena, o kosztach przygotowania materiałów nie wspomnę).

Dawniej dziennikarze zarabiali pieniądze w redakcjach, a pisarze - na swoich książkach. Dziś świat się zmienił, treści dostępne są w dużej mierze za darmo. Ale żyć jakoś trzeba. Dlatego: jeśli lubisz treści, które od lat publikuję na blogu, Patronite daje możliwość ich dobrowolnej subskrypcji i wsparcia autora. Tylko tyle i aż tyle :)
Zostań Patronem