Foxes in Eden

W Patronite od 17.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 410

Liczba Patronów: 366

Zostań Patronem
41 patronów
933 miesięcznie
12 307 łącznie
Własnoręcznie zbudowaliśmy kampera, zostawiliśmy mieszkanie w Polsce i poznajemy świat, podróżując w stylu vanlife na pełen etat.

O Autorze

Cześć, to my - Zosia i Kuba. Kilka lat temu wybraliśmy się w pierwszą, wspolną podróż po Californi. Wypożyczyliśmy samochód osobowy, rozłożyliśmy tylne siedzenia, wrzuciliśmy na nie dmuchany materac i na trzy tygodnie oraz jakieś 6000 km, te cztery kółka stały się naszym domem. Życie w drodze na tyle nam się spodobało, że podobny wyczyn powtórzyliśmy jeszcze trzy razy (dwa po Stanach - oczywiście na innych trasach - i trzeci raz po Polsce). Tak narodził się pomysł, aby zbudować własny dom na kółkach.

Nie czekając długo, na początku 2019 roku, przystapiliśmy do dzieła. Kupiliśmy niebieski blaszak i po ośmiu miesiącach pracy... Dream came blue! ?

W październiku 2019 r. zostawiliśmy swoje stacjonarne mieszkanie i wprowadziliśmy się do nieco mniejszego metrażu - 6m2.

Od tego czasu spełniamy swoje marzenie. Aktualnie jeździmy po Europie, poznając nowe miejsca i smaki.

 

Swoimi codziennymi przygodami i faktami z "vanlajfowego" życia chętnie dzielimy się na Instagramie.

http://www.instagram.com/foxesineden

Chcemy kontynuować podróż oraz rozwijać nasz kanał na YouTube, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Okazuje się, że tematyka vanlife rozbudza wyobraźnie i marzenia wielu osób! Tym chętniej będziemy się dzielić z nimi swoimi doświadczeniami i przekazywać dobrą energię!

Wszystkie miejsca noclegowe, zapisujemy na mapie :

https://foxesineden.com/index.php/trasa/

Na platformie How2, pod wskazanym linkiem https://bit.ly/39jyRkQ dostępny jest już e-book, #Vanlife Dom na kółkach.
Cieszymy się przeogromnie, że możemy podzielić się naszą historią i być może zainspirować do szukania własnej drogi.
To opowieść o przygotowaniach, niepewności i problemach związanych z wyjazdem. Opisaliśmy w nim również to, jakie przemyślenia towarzyszyły nam na drodze do.. wolności (?)
Lisy polecają się do czytania ? ❤

Dodatkowo, chcielibyśmy zaproponować Ci nasz kalendarz filmowy na rok 2021, który znajdziesz tutaj:

https://foxesineden.com/produkt/foxesineden-kalendarz_2021/

Każdy miesiąc, to fotografia jednego z wielu wyjątkowych, odwiedzonych przez nas miejsc, okraszona opisem towarzyszących nam w danym momencie emocji.

Karty kalendarza, to tylko wstęp, ponieważ umieszczone na nich kody QR, umożliwiają dostęp do 12 ukrytych filmów, w których opowiadamy dużo więcej!

Dodatkowo, na każdej karcie zamieściliśmy zestawienie faz Księżyca, aby móc sprawniej ustalić termin przyszłorocznych, nocnych eskapad.

Polecamy się również na prezenty. :)

kalendarz filmowy foxes in eden


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ewa L.
Ewa L.
25 zł miesięcznie
Mimo Komino
Mimo Komino
30 zł miesięcznie
Adam Curyło
Adam Curyło
60 zł miesięcznie
Pawel Czabak
Pawel Czabak
30 zł miesięcznie
Marek Szałapski
Marek Szałapski
25 zł miesięcznie
Cecylia Kędziora
Cecylia Kędziora
21 zł jednorazowo