Grupa Arashi

W Patronite od 29.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2269

Liczba Patronów: 2331

Zostań Patronem
1 patron
11 miesięcznie
131 łącznie
Kim jesteśmy? Grupą pasjonatów kochającą azjatyckie komiksy. Co robimy? Zarażamy Was swoją pasją. Promujemy mangi i manhuy, które nie zostały jeszcze wydane na polskim rynku poprzez tłumaczenie ich na nasz ojczysty język.

O Autorze

Kim jesteśmy?
Grupą pasjonatów kochającą azjatyckie komiksy.

Co robimy?
Zarażamy Was swoją pasją. Promujemy mangi i manhuy, które nie zostały jeszcze wydane na polskim rynku poprzez tłumaczenie ich na nasz ojczysty język.

 

 

Obecnie pracujemy nad:

 • Skip Beat!
 • Ling Qi
 • Prince, Don't Do This!
 • Hana to Shinobi
 • Pharoah's Concubine

Mamy także na swoim koncie kilka zakończonych projektów m.in.: Ojusama no Untenshu i Best Wedding.

Poświęcamy dużo czasu na przygotowanie rozdziałów i nie kiedy także własne pieniądze. Część z naszych projektów wymaga zakupów oryginalnych lub angielskich tomików/czasopism.

Ta strona powstała z myślą o odciążeniu nas chociaż trochę z tych kosztów.
Jeżeli macie jakiś ulubiony tytuł (wydawany przez nas) i chcecie, aby Wasze pieniążki zostały przekazane na wydatki związane z tym projektem lub ewentualnie na kawę dla osób związanych z nim, aby mogły się bardziej skupić na pracy, a nie przysypiać. To dajcie znać.

 

 

Nasza strona internetowa - https://grupa-arashi.blogspot.com/

Czytnik online - https://mangadex.org/group/5225/grupa-arashi

Pliki do pobrania - http://chomikuj.pl/lektor51

Facebook - https://www.facebook.com/grupaarashi

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika