GryKZWP

W Patronite od 21.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 932

liczba Patronów: 941

5 patronów
150 miesięcznie
435 łącznie

500 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

350 zł

brakuje

Dzięki, że doceniasz moją pracę i setki godzin, które wkładam w rozwój GryKZWP! Czas na dobrego burgera oraz uzupełnienie gier w kolekcji! :D „Morra!"

1 200 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

1 050 zł

brakuje

Wielkie ukłony, że udało Wam się dopełnić ten próg! Dzięki takiej kwocie będę mógł zabrać się za poważniejszą streamerkę oraz powoli zacznę odkładać na aparat czy lepszy telefon! „Twoje poparcie rośnie Sir!”

2 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

1 850 zł

brakuje

Mości Panie, kto by się spodziewał, że do tego dojdzie! Czas na małą rewolucję, która pozwoli mi jeszcze prężniej rozwijać GryKZWP! Eventy gamingowe? Zakup lepszych podzespołów? A może nowa konsola? Dzięki takiemu wsparciu, wszystko to będzie możliwe! „Kiedyś byłem poszukiwaczem przygód, jak Ty. Wtedy oberwałem strzałą w kolano”

3 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

2 850 zł

brakuje

Kto by się spodziewał, że uda się przekroczyć ten próg! :o To już spora sakiewka złota, którą trzeba mądrze zagospodarować! Może lepszy fotel do siedzenia bądź jakiś tatuaż gamingowy, który będzie przypominał mi te wszystkie piękne chwile i przygody? Dziękuję z całego serca <3
„Hej to ten gość w hawajskiej koszuli!”

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 850 zł

brakuje

Jesteście NIESAMOWICI, że udało Wam się osiągnąć taka kwotę! Z taką ilością zastrzyku pieniężnego można sporo zdziałać. Może zakup auta, żebym mógł sprawnie poruszać się po miastach w czasie eventów? Jakieś małe wakacje, gdzie przy okazji będzie zrobiona sesja z grami? A może inwestycja w biznes, gdzie główną rolę będą odgrywać gry oraz gracze? Czas pokaże!
„Pokaż mi swoje towary!”
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni