Hackroom122

W Patronite od 22.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 663

Liczba Patronów: 898

Zostań Patronem
12 patronów
516 miesięcznie
11 536 łącznie

czynsz prąd internet czyli opłaty za Hackroom122

3 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kochani - Hackroom122 kosztuje miesięcznie 2700 zł - tyle "zjada" czynsz, opłaty związane z lokalem typu zużycie prądu oraz interent jaki mamy.

Aby Hackroom122 mógł istnieć bezstresowo i abyśmy mogli zająć się tym co najlepiej potrafimy potrzebujemy Waszego wsparcia. Nie ma wielu takich miejsc w Warszawie, zaryzykowalibyśmy nawet stwierdzenie, że to jedyne takie miejsce w stolicy.

Od początku 2018 roku zorganizowaliśmy 15 wydarzeń i spotkań dla miłośników retrokomputerów i konsol. Można był przyjść pograć, wymienić się doświadczeniami, naprawić swoje skarby, pouczyć się na organizowanych warsztatach lutowania, programowania, spotkać ciekawych ludzi. Udostępnialiśmy nasz sprzęt do nagrań programów telewizyjnych, członkowie hackroomu aktywnie uczestniczą w społeczności retrokomputerów na wielu forach, nagrywają vlogi, publikują na blogach, piszą do magazynów.

Jeżeli osiągniemy ten cel i zrealizujemy cele remontowe to Hackroom122 może stać się przestrzenią dostępną publicznie i za darmo dla każdego.

Remont instalacji elektrycznej

4 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Komputery mają to do siebie, że z prądem działają lepiej. O ile lubimy stare komputery, o tyle stara instalacja elektryczna nie jest fajna. Chcemy wymienić komplet okablowania i gniazd, żeby można było podłączyć więcej komputerów.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mariusz Księżak
Mariusz Księżak
Próg: 64 zł
Dariusz ZX Freeq
Dariusz ZX Freeq
Próg: 16 zł
Tomasz Różycki
Tomasz Różycki
Próg: 8 zł
Zbigniew Parys
Zbigniew Parys
Próg: 16 zł
Luca Bertolani
Luca Bertolani
Próg: 16 zł
Johnny Bravo
Johnny Bravo
Próg: 16 zł