Holms Youtube

W Patronite od 24.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Holms - twórca Youtube. Na kanale Youtube można znaleźć rzeczy związane z Dark Fantasy (Warhammer Fantasy, GrimDark, Age of Sigmar, itp). Nagrywane filmy dotyczą w szczególności gier fabularnych oraz gier na urządzenia mobilne.

O Autorze

Witaj przybyszu! Jestem Marek i w mediach społecznościowych występuję pod pseudonimem Holms. Na Youtube od paru lat produkuję filmy o tematyce gier. Zaczynałem od popularnych gier na urządzenia mobilne takich jak Pokemon GO i Clash Royale. Nagrywanie tych gier mnie sporo nauczyło. Kiedyś nagrywałem na ilość teraz staram się nagrywać na jakość. Po doświadczeniu zdobytym na popularnych grach na telefony moja stara miłość rozkwitła ponownie. Mowa tu o Warhammerze Fantasy oraz D&D. Uwielbiam klimaty z tak zwanej „starej szkoły” takie jak stary mroczny i ponury świat Warhammera. Obecnie staram się skupić między innymi na: Omówieniu jednostek i uzbrojenia w Starym Świecie; Przedstawieniu gier mobilnych o tematyce Warhammer Fantasy oraz innych typu Dark Fantasy; Gry fabularne RPG w światach Dark Fantasy m.in. Warhammer, D&D itp.

Dlaczego założyłem profil na Patronite? Chciałbym rozwinąć działalność związaną z nagrywaniem filmów. Od trzech lat próbuję uzbierać na ulepszenie sprzętu komputerowego do renderowania filmów i zakupu lepszej kamery do nagrywania filmów. Niestety z wyświetleń tej tematyki nie da się uzbierać na sprzęt. Chcę uniknąć ucieczki w popularność nagrywając topowe gry typu Fortnite itp. Dla mnie liczy się bardziej klimat i nastrój niż wyświetlenia dla samych wyświetleń.

Media społecznościowe:

Youtube - kanał z filmami

Facebook - Warhammer Fantasy

Facebook - gry na urządzenia mobilne

-----------------------------

Próg jest jeden - usprawni to aktywne opiekowanie się Patronami.

VIP - 30,-
Ranga VIPa to próg 30 złotych miesięcznie. To bardzo ważna funkcja w rozwijaniu prowadzonej działalności. W podziękowaniu otrzymujesz raz w miesiącu:
•    Podziękowania na Youtube i Facebooku w każdym miesiącu.
•    Dostęp do Tajnego Forum na którym będziesz miał wpływ co do publikowanych treści. Na Tajnym Forum udostępniam WSZYSTKIE materiały które były wykorzystane do produkcji filmów. Dostęp do forum jest przydzielony na stałe.
•    Jeden los na miesiąc w loterii fantowej (raz w miesiącu losowanie książek, czasopism, figurek itp.). Co ważniejsze - nie ja decyduję co zwycięzca wygrał, ale zwycięzca sam wybiera nagrodę!
•    Przedpremierowy dostęp do wszystkich publikowanych filmów, przynajmniej jeden dzień przed ich premierą.

-----------------------------

Cele: zbiórka na urządzenia i pomoce do produkcji filmów m.in. kamery, mikrofony, modernizacja sprzętu, usługi ulepszające filmy.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!