Karolina Sapieja

W Patronite od 13.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1978

Liczba Patronów: 2357

Zostań Patronem
1 patron
35 miesięcznie
470 łącznie
Poradnik Poławiaczki Pereł to autorski cykl webinarów właścicielki konceptu Kogel Mogel - jakby luksusowy sklep, powstały po to, aby wesprzeć działalność sklepów stacjonarnych "w czasach zarazy".

O Autorze

Karolina Elena Sapieja - właścicielka konceptu "Kogel Mogel - jakby luksusowy sklep", w którym odzież używana zyskuje zupełnie nowy życie. W podejściu "zero waste" tworzy unikatowe kolekcje, złożone z ubrań, których wspólnym mianownikiem jest JAKOŚĆ. Niezależnie, czy dana rzecz ma 5 czy 50 lat - to jej szlachetne wykonanie, oryginalny krój, rodzaj tkaniny i wzornictwa sprawiają, że ląduje na wieszaku sklepu. Kogel Mogel to tylko JAKBY luksusowy sklep, dlatego możesz w nim znaleźć szlachetne tkaniny, kultowe kroje, ale też oryginalne ubrania marek premium i luksusowych - nawet kilkadziesiąt razy taniej. Misją sklepu jest ubierać, a nie - przebierać, a ponad wszystko - propagować jakość nad ilość (nie tylko w kontekście gromadzonych ubrań, ale rownież w kontekście wykwalifikowanej Obsługi Klienta).

Kogel Mogel to moje dziecko, nad którym pieczołowicie pracowałam ostatnich pięć lat. Żeby zdobyć wiedzę i móc stworzyć kolekcję składającą się wyłącznie z ubrań, które spełniają wszystkie aspekty słowa "jakość"- przebyłam długą i wyboistą drogę. Jasne, że można powiedzieć, że "to tylko ciuchy", ale kiedy te ciuchy sprawiają, że kobieta czuje się najpiękniejszą wersją siebie - stają się bardzo silną, stylową bronią każdej z nas.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 35 zł