Jurek, Tadek i Ziomki z Teatru

W Patronite od 15.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1850

Liczba Patronów: 1473

Zostań Patronem
3 patronów
20 miesięcznie
1 125 łącznie
Jurek, Tadek i Ziomki z Teatru to strona, która jednoczy ludzi teatru. Memy, filmy oraz muzyka a to wszystko o perypetiach teatralnych dzbanów oraz o życiu teatralnym w Polsce. Zostań Ziomkiem z teatru! Grotowski, Kantor squad 2020 https://www.facebook.com/Ziomekzteatru

O Autorze

.    P

Piotr Jaszczur Śnieguła - muzyk, kompozytor, aktor, performer, tekściarz, instruktor teatralny, arteterapeuta. Od 2013 roku związany z Zachodniopomorską Ofensywą Teatralną. Założyciel Teatru Spotkań Wielu. Klarnecista, gitarzysta w zespole muzycznym „Tarapaty” oraz „GopTrio”. Koordynator wielu festiwali teatralnych. Technik z zamiłowania, memiarz z powołania.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni