kierunkowo.pl

W Patronite od 23.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2540

Liczba Patronów: 2505

Zostań Patronem
1 patron
5 miesięcznie
25 łącznie
Cześć, mam na imię Marcin i tworzę bloga kierunkowo.pl, który opowiada o moich największych pasjach: podróżach, gotowaniu i byciu tatą! Znajdziesz u mnie pomysły na podróże po Polsce, inspiracje kulinarne na wolne chwile w domu oraz subiektywne przedstawione rodzicielstwo męskim okiem!

O Autorze

Witaj! Mam na imię Marcin:) Mieszkam w Poznaniu, choć pochodzę z małego miasteczka na południu Wielkopolski, położonego niedaleko najstarszego miasta w Polsce - pięknego Kalisza. Kilka ładnych lat temu ukończyłem Politechnikę Poznańską i obecnie pracuję w swoim zawodzie, dumnie nazywając się inżynierem. Jednak to nie moja praca, jest moją najważniejszą pasją!

W każdej wolnej chwili staram się żyć pełną piersią. Jestem człowiekiem wielu zainteresowań i dzięki temu nie potrafię się nudzić! O największych z nich, czyli zwiedzaniu Polski, gotowaniu i (od niedawna) byciu tatą, piszę na swoim blogu - kierunkowo.pl! Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie - zapraszam na moją blogową wizytówkę.

Mój blog ma na celu przede wszystkim przekazywać rzetelne i praktyczne informacje, inspirować do działania, promować wszystko co piękne w naszym kraju, zachęcać do samodzielnego kucharzenia oraz pokazywać, że bycie tatą to ogromna przygoda ale i odpowiedzialność. Staram się tworzyć sumiennie przygotowane i ciekawe treści, by udowodnić, że małe dziecko, podróże, dobra kuchnia i pasje, wcale nie muszą się nawzajem wykluczać!

Co znajdziesz na kierunkowo.pl?

Mój blog podzieliłem na 5 głównych kategorii:

 • zwiedzam Polskę - w której szczegółowo opisuję swoje podróże po najciekawszych zakątkach naszego kraju,
 • tu byłem - gdzie znajdziecie praktyczne opisy miejsc, które udało mi się odwiedzić,
 • przepiśnik - w którym zamieszczam przepisy kulinarne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, które wyniosłem ze swojego domu rodzinnego lub samodzielnie dla Was skomponowałem,
 • jestem tatą - gdzie opisuję własne rodzicielstwo, okiem zaangażowanego "w sprawy" ojca,
 • poradnik - w którym umieszczam praktyczne informacje i porady, dotyczące wszystkich kategorii, którymi sam się kieruję na co dzień!

Obecnie na blogu znajdziesz ponad 100 wpisów, ponad 120 przepisów i ponad 90 opisanych miejsc! Wszystkie wpisy możesz zobaczyć w spisie treści mojego bloga! Cały czas tworzę nowe treści, więc z każdym dniem te statystyki będą rosły!

Pewnie wielu z Was uważa, że 3 złote to niewiele... Faktycznie w codziennym życiu jest to niewiele, jednak siła wsparcia internetowego polega nie na milionowych wpłatach od kilku osób a niewielkim wsparciu setek, a może i tysięcy patronów! Dlatego to co dla Was może być małe, dla mnie może okazać się w całości ogromną pomocą. Siła patronów tkwi w ich ilości, dlatego jeszcze raz zapraszam i zachęcam do chociaż najmniejszego wsparcia, którym bardzo przybliżysz mnie do realizacji moich dalszych działań na blogu!

Po pierwsze mam jeszcze wiele miejsc do opisania! Wymienię tylko kilka z nich, dla którym mam już przygotowane zdjęcia: Poznań, Kalisz, Szklarska Poręba oraz Karkonosze, Góry Izerskie, Beskid Śląski i okolice Wisły, Kołobrzeg, okolice Ustronia Morskiego oraz wiele miejsc i miejscowości w Polsce! Do tego na swojej krótkiej liście najbliższych wyjazdów mam w planach odwiedzić Karpacz, Wolsztyn, Szlak Piastowski w Wielkopolsce. Równie mocno ciągnie mnie do Gdańska, Wrocławia czy na Babią Górę...

To dopiero plany "turystyczne" a przecież jeszcze dzielę się z Wami przepisami, a tutaj w kolejce na chwilę obecną czeka ponad 100 nowych przepisów, które już przygotowałem w swojej kuchni, zrobiłem do nich zdjęcia i zanotowałem sobie recepturę. Teraz już tylko zostało opublikować je na blogu:)

W kategorii "jestem tatą" dalej chcę raportować o rozwoju swojego małego brzdąca oraz publikować kolejne wpisy zawierające porady, obserwacje i praktyczne informacje, które mogą przydać się wszystkim, którzy mają to szczęście być młodymi rodzicami lub właśnie oczekują na tą chwilę.

Oczywiście chcę również mocno rozwijać kierunkowo.pl w serwisach społecznościowych, by ułatwić Wam docieranie i bycie na bieżąco z tym co dla Was umieszczam na swoim blogu.

No i najbardziej ambitny z moich planów - chcę wziąć udział w kolejnej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów i spróbować swoich sił w "rywalizacji" z ludźmi, których podziwiam za to co robią i piszą na swoich blogach.

Najważniejsze statystyki bloga, bo podobno liczby w obecnych czasach mówią wszystko! Od startu bloga, czyli od sierpnia 2019 roku:

- strzeliłem ponad 62000 zdjęć!

- odwiedziłem ponad ponad 160 miast, miejscowości i ciekawych miejsc. O wielu z nich możecie już przeczytać na blogu!

- przejechałem po Polsce ponad 4000 kilometrów samochodem tylko w celach turystycznych,

- ugotowałem potrawy z ponad 160 różnych produktów spożywczych,

- ułożyłem ponad 100 różnych konstrukcji z klocków DUPLO oraz zrobiłem ponad 1 500 000 kroków na spacerach z synem! A sumarycznie pokonałem pieszo ponad 2000 kilometrów!

Długa wyszła mi ta wizytówka:) Czas kończyć, po więcej zapraszam na mojego bloga - kierunkowo.pl oraz do mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, twitter), gdzie również znajdziesz wiele informacji z życia bloga.

Zapraszam serdecznie do obserwowania mojego profilu i wsparcia choćby symboliczną kwotą, która pozwoli mi dzielić się z Wami tym co robię, na coraz wyższym poziomie, da mi swobodę działania oraz potwierdzi, że to co robię jest dla Was wartościowe:)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni