Krzysztof Dziewiątkowski

W Patronite od 23.06.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 955

Liczba Patronów: 465

Zostań Patronem
28 patronów
240 miesięcznie
9 051 łącznie

Podstawowe koszty produkcji

500 zł

miesięcznie

48%

osiągnięto

260 zł

brakuje⬤ Pierwszy i najważniejszy dla mnie cel. Zaspokaja on wszystkie podstawowe koszty produkcji, realizowanych na kanał. Od teraz kanał jest w stanie utrzymać się sam, nie muszę dopłacać do tworzonych materiałów. Funkcjonowanie kanału od strony finansowej jest zabezpieczone.

Z kwoty tego progu mogę opłacić subskrypcję/licencje na programy, banki stock’owe oraz chmurę na której zamieszczam projekty/materiały do pobrania. Co jakiś czas, będę mógł też zakupić nowy plugin/soft, aby i z niego zrobić materiały.

Cel odciąża mój portfel, gwarantuje to, że mogę szybko reagować na zmiany na rynku. Programy montażowe mają dość częste aktualizacje, a za nie zazwyczaj trzeba dodatkowo zapłacić. Mając uzyskany cel, nie muszę się martwić, że nie dostarczę dla Was najświeższych materiałów.

Inwestycja w rozwój kanału i jego pochodnych

2 500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

2 260 zł

brakuje⬤ Osiągając ten cel kanał będzie mógł wypłynąć na głębokie wody. Oprócz oferowania darmowych materiałów edukacyjnych, teraz będę mógł skupić się na dodatkowych rzeczach, które dodadzą skrzydeł naszej społeczności. Co mam m.in. w planach?

◾ Spełnione zostanie jedno z moich marzeń. Powstanie serwis, który będzie miał na celu zostać polskim centrum postprodukcji. Będzie można znaleźć na nim artykuły, pełnoprawne forum, assety wspomagające naszą pracę, gotowe projekty animacji oraz wiele innych.
◾ Podcasty zyskają lepszą jakość. Z samego dźwięku, będziemy mogli przejść też do Video. Będę w stanie przygotować studio, aby rozmowa z gośćmi była w przyjemnym dla nich otoczeniu, bez cięć na jakości.
◾ Część kwoty zostanie przeznaczona na rozwój kanału oraz w promocję. Dlaczego by nie oprócz realizowania materiałów z softu, nie zrobić także segmentu o hardware, który wspomoże naszą pracę?
◾ Będę mógł realizować mniej zleceń w miesiącu, więc tym samym odrodzi się seria analiz filmów pod kątem montażu i kolorów.

Podsumowując jest to duży krok do stworzenia miejsca w którym łatwo znajdziemy potrzebne informacje i dostaniemy rozwiązania na napotkane przez nas problemy. Oprócz tego kanał zyska na większej różnorodności materiałów.

Zatrudnij mnie

5 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 760 zł

brakuje⬤ Moja pasja tworzenia dla Was materiałów edukacyjnych, zamienia się dla mnie też w pracę na cały etat. Marzenie spełnione, aby poświęcić się temu w pełni, bez żadnych półśrodków. Co to oznacza dla kanału?

◾ Kanał wraca do swojej początkowej formuły Daily Tutorials. Codziennie publikacja jednego poradnika, dzięki temu głód wiedzy użytkowników kilku programów będzie zaspokojony.
◾ Materiały edukacyjne z większej gamy programów.
◾ Więcej postów edukacyjnych na innych mediach społecznościowych, jak np. na Instagramie.
◾ Częste Livestream’y na których możemy porozmawiać o aktualnej sytuacji w branży i o napotkanych przez Was problemach.
◾ Oprócz poradników, materiały z analizą filmów pod kątem montażu/kolorów/efektów, z serii ogólnie, jak i materiały o samym świecie kina, przestaną być rzadkością na kanale.
◾ Spotkania na żywo, podczas których możemy dzielić się nawzajem swoją wiedzą.

Science Fiction staje się prawdą

7 500 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

7 260 zł

brakuje⬤ To już robi się naprawdę poważne. Wskoczymy na wyższy poziom. Jak taka kwota przyczyni się do rozwoju kanału?

◾ Materiały wyjazdowe. Odwiedzimy osoby pracujące w postprodukcji i nie tylko. Zobaczymy ich miejsce pracy i porozmawiamy o ich projektach. Dowiemy się jakie trudności napotkali podczas swojej drogi i jak z nimi sobie poradzili.
◾ Dokumenty o zagadnieniach wokół postprodukcyjnych. To już nie tylko materiały na Youtube. Dłuższy czas realizacji, ale jakość i treść to wynagrodzi. Mam kilka tematów, które chciałbym poruszyć i nie pojawiły się one jeszcze nigdy wcześniej.
◾ Kursy oraz szkolenia, które dla patronów będą darmowe.
◾ Lepszy sprzęt, jak i większa ilość oprogramowania. Dzięki temu będę mógł realizować o wiele bardziej skomplikowane kompozycje, które potrzebują dni na finalny render.
◾ Materiały z napisami oraz tłumaczeniem. Będę mógł opłacić tworzenie transkrypcji, jak i tłumaczenie ich na język angielski.

Cel, który raczej nigdy nie będzie osiągnięty. Jestem sceptyczny, ale kto zabroni o tym śnić. Zwłaszcza, że powyższe cele to jakby lista moich planów. Planuję je realizować nawet bez osiągnięcia wyżej wymienionych kwot.

? Zobacz opis mojego profilu i poznaj moją twórczość
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mateusz Szczepanski
Mateusz Szczepanski
5 zł miesięcznie
Carmel Chocolate
Carmel Chocolate
120 zł jednorazowo
Tropy Natury
Tropy Natury
10 zł miesięcznie
Przemysław Kraj
Przemysław Kraj
10 zł miesięcznie
Tomasz Mikołajczak
Tomasz Mikołajczak
5 zł miesięcznie
Kamil Dwojak
Kamil Dwojak
20 zł miesięcznie