Ksawery Knotz OFMCap

W Patronite od 29.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 261

Liczba Patronów: 487

Zostań Patronem
27 patronów
1 520 miesięcznie
25 030 łącznie

Rozbudowa zespołu

5 000 zł

miesięcznie

30%

osiągnięto

3 480 zł

brakuje

Drodzy Patroni, żeby małżeństwa mogły poznać wizję trwałej i pięknej miłości, do której drogę staram się pokazywać, muszę w jakiś sposób do nich dotrzeć. Dzięki Wam jakość moich działań oraz ich skala może się poszerzyć, a tym samy trafić do większej liczby potrzebujących.

Kwota 5 tys. pozwoli na zatrudnienie osób, które zajmą się działaniami, które już są, lecz dzięki Wam mogą działać lepiej. Mam wiele pomysłów usprawnienia ich, lecz nie wszystko jestem w stanie zrobić sam. Prowadzenie szansaspotkania.pl, moderowanie poradni on-line, fanpage'a, strona techniczna, graficzna, medialna, organizacja... to wszystko wymaga czasu i umiejętności. Pomożecie mi zdobyć środki na zatrudnienie pomocy?

Rozbudowa i rozwój portalu www.szansaspotkania.pl

10 000 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

8 480 zł

brakuje

Drodzy Patroni, portal szansaspotkania.pl to istna perełka w morzu treści pełnych nieprawdziwej wizji miłości i seksu, których w sieci nie trzeba długo szukać - to one znajdują nas. Potrzebujemy rzetelnej wiedzy na temat małżeństwa, miłości, płciowości, seksualności oraz praktycznych podpowiedzi, jak zastosować tę wiedzę w codziennym życiu małżeńskim.

Gdy suma wsparcia przekroczy kwotę 10 tys, będziemy mogli zdynamizować rozwój portalu. Zaangażujemy specjalistów z różnych dziedzin - seksuologii, medycyny, psychologii, teologii moralnej, bioetyki, duchowości - aby w oparciu o stan aktualnej wiedzy, tworzyli artykuły dotyczące małżeństwa, relacji w związku, życia seksualnego i wielu innych kwestii.


Rozwój poradni on-line dla małżeństw

15 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

13 480 zł

brakuje

Na mapie świata nie ma takiej drugiej poradni internetowej wychodzącej na przeciw małżonkom pragnącym godzić swoje życie seksualne z Bogiem i nauką Kościoła. Poradnia działa na zasadzie wolontariatu małżonków, ale taka praca spowalnia czas odpowiedzi na zadawane pytania.

Dzięki Waszemu wsparciu, możliwe będzie nawiązanie odpłatnej, a tym samym trwałej współpracy z lekarzami i seksuologami. Wiele odpowiedzi wymaga bowiem bardzo specjalistycznej wiedzy.


Kursy e-learningowe dla małżonków i nie tylko

20 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

18 480 zł

brakuje

Mam pomysł stworzenia kilku kursów e-learningowych, przede wszystkim dla małżonków, ale i zarazem dla każdego, kto przygotowuje się do małżeństwa i szuka zrozumienia nauki Kościoła odnośnie małżeństwa i etyki seksualnej.

? Pierwszy kurs dotyczyć będzie sakramentu małżeństwa i odpowiedzi na pytania, co sakrament małżeństwa zmienia w życiu chrześcijanina, w jaki sposób nim żyć, aby przynosił owoce, czym jest małżeństwo sakramentalne…

? Drugi - podstawowych kwestii związanych z katolicką moralnością seksualną, a więc wszystkiego, co trzeba wiedzieć, aby zrozumieć naukę Kościoła, niestety często przeinaczaną na różne sposoby.

Część wykładów będzie prezentowana jako krótkie filmiki szkoleniowe, video-wywiady z małżonkami, ze mną, z autorytetami poszczególnych nauk. Kursy będą otwarte dla wszystkich chętnych. Jeśli będzie zainteresowanie taką ścieżką osobistej edukacji on-line, oferta kursów będzie poszerzana.


Małżonkowie zatrudnieni na etat do formacji małżeństw

25 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

23 480 zł

brakuje

Taka suma pozwoli zbudować małe środowisko małżonków, zajmujących się tylko formacją małżeństw - organizowaniem rekolekcji, kursów komunikacji i dialogu małżeńskiego, wykładów, konferencji, paneli dyskusyjnych, poradni, centrów duchowości małżeńskiej, itp.

W ten sposób małżeństwa będą pomagać małżeństwom. Jedne od strony finansowej, inne od strony duchowej.

Kto wie, może z czasem uda się zrealizować moje marzenie - "Seminarium Małżeńskie"? :)
Zostań Patronem