Bracia Rodzeń. Lekarze Dla Przedszkolaków

W Patronite od 14.08.2020

Wierzymy w to i widzimy, że #zdroweNIEjedzenie zmienia życie na lepsze. Marzy nam się świat bez chorób spowodowany nieracjonalnym odżywianiem, często nakręcanym agresywną reklamą lub wręcz zmanipulowanym przekazem dotyczącym, chociażby cukru i produktów spożywczych, które często nas po prostu trują

O Autorze

Tu Bracia Rodzeń:) Mateusz i Łukasz.

Od zawsze próbowaliśmy zmienić SYSTEM. Wkurzało nas mnóstwo absurdów, nielogicznych i bezsensownych rzeczy, wiedzy i zachowań. Studia medyczne okazały się idealnym miejscem, na obserwowanie wdrażania tych absurdów w życia przyszłych lekarzy. Zaczęliśmy więc walkę !!!

Początkowo niczym ruch oporu, buntowaliśmy się i próbowaliśmy udowodnić systemowi, że się myli :) Szybko jednak okazało się, że musimy zmienić taktykę. Rozpoczęliśmy rozpracowywanie wroga:) Zauważyliśmy, że beton jest za twardy, że nie można zmienić jego kształtu a w dodatku ma narzędzia opresji i przywoływania do porządku :) Nie zdaliśmy najważniejszego egzaminu na 4 roku z farmakologii. To było impulsem do dużych zmian w naszym życiu.

Rzuciliśmy studia i wyruszyliśmy w podróż dookoła świata(za swoje pieniądze a nie mamusi i tatusia). Doświadczenie zebrane w trakcie podróży, setki rozmów z ludźmi z całego świata i praktyki medyczne, które zorganizowaliśmy sobie w Australii, ukształtowały nas na nowo jako przyszłych lekarzy ale też ludzi. O podróży przyjdzie nam jeszcze poopowiadać:) 

Po roku wróciliśmy do Polski, dokończyliśmy studia medyczne i z nowym zapałem i chęcią do zmian wskoczyliśmy do internetu :) Wiedzieliśmy, że to co będziemy robić musi być całkowicie niezależne od zewnętrznych wpływów. Rozpoczęliśmy misję edukacji i dzielenia się nowoczesną wiedzą. 

Rozbieramy Badanie Naukowe

Upraszczamy skomplikowany świat badań naukowych, otwieramy oczy na nowoczesną wiedzę i medycynę. Rozwiewamy mity medyczne.

#zdroweNIEjedzenie

To styl naszego życia, który promujemy i który zmienia relację do jedzenia. Wdrażamy również tej sposób żywienia jako podstawę leczenia chorób metabolicznych, takich jak cukrzyca, insulinooporność, otyłość.

#scenkiOzdrowiu

Życie na poważnie jest nie do przyjęcia ale też każdy szczery uśmiech obniży poziom kortyzolu, czyli spowoduje, że będziemy starzeć się wolniej.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)