Marta Rudny

W Patronite od 10.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2513

Liczba Patronów: 2499

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
100 łącznie
Wizażysta i charakteryzator chętnie dzielący się wiedzą dotyczącą pielęgnacji, makijażu i odpowiedniej jego aplikacji, kosmetyków. Prowadzę warsztaty grupowe i indywidualne.

O Autorze

Od ponad 6 lat zajmuję się wizażem przy sesjach zdjęciowych, makijażach indywidualnych, ślubnych jak i charakteryzacją przy filmach. Prowadzę również warsztaty dla kobiet z wizażu, dla wszystkich tych z Was, które chcą w końcu nauczyć się jak wykonać kreskę eyelinerem na oku, jak pomalować brwi, jakie kosmetyki dobrać oraz co podkreśli Twoje piękno, wydobędzie to, co już jest w Tobie piękne!

Moim planem na przyszłość jest szerzenie wiedzy odnoście świata makijażu i szeroko pojętego self care.
Pokażę Wam jak w łatwy sposób dbać o siebie na co dzień nie tylko od zewnątrz. Dlatego zapraszam na warsztaty grupowe i lekcje indywidualne.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika