Mazurek Photographer

W Patronite od 26.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 796

Liczba Patronów: 761

Zostań Patronem
13 patronów
280 miesięcznie
1 210 łącznie
Jestem fotokombinatorem! Szukam idealnych kolorów na zdjęciach i pomagam początkującym fotografom w ich rozwoju. Robienie zdjęć dostarcza mi mnóstwa frajdy. W przyszłości chciałbym, aby fotografowanie było pracą na pełny etat! Wspierając mój profil przybliżasz mnie do spełnienia tego celu!

O Autorze

Cześć! 

Nazywam się Bartłomiej Mazurek i mimo że z zawodu jestem dziennikarzem, to fotografia jest moją prawdziwą pasją od ponad 12 lat. Zaczęło się niewinnie, początkowo było to dla mnie zwykłe hobby, które dawało mi dużo frajdy. Zawsze sądziłem, że moje zdjęcia nie są wystarczająco dobre, dlatego większość kadrów trafiała do szuflady. 

Jednak dwa lata temu postanowiłem uruchomić swoje konto na Instagramie. Otworzyłem się na ludzi i zaraziłem ich swoją pasją do fotografowania. Przez ten okres czasu udało mi się zebrać ekipę prawdziwych fotokombinatorów, którzy docenili moją pracę i dali mi ogromną dawkę motywacji do dalszego działania! Teraz wiem, że fotografia nie jest tylko jedynie fajną zajawką, ale całym moim życiem! 

Rozpocząłem swoją przygodę od fotografowania widoczków, choć najlepiej czuję się w tzw. fotokombinacjach. Kreatywna fotografia z odrobiną magii, to tym zdjęć, które lubię robić najbardziej. Choć od niedawna zajmuje się także fotografią dziecięcą oraz stawiam swoje pierwsze kroki w fotografii ślubnej. Jestem amatorem, każdy efekt, każde ustawienie aparatu wypracowałem metodą prób i błędów. Na pierwszym miejscu w moich fotografiach zawsze stawiam kolor! Dobrze dobrane barwy to dla mnie absolutna podstawa! 

Samo fotografowanie od zawsze było dla mnie świetną zabawą i wrzucanie zdjęć na Instagram stało się wręcz rutyną. Ale dla mnie to było wciąż niewystarczające, dlatego założyłem drugi profil na Instagramie pod nazwą Fotografia w Pigułce. W prosty i czytelny sposób dziele się swoją wiedzą i pomagam innym w robieniu jeszcze ciekawszych zdjęć! 

 

Dla ciekawych fotograficznej wiedzy założyłem kanał w serwisie YouTube. Ten projekt chciałbym w przyszłości rozwijać i regularnie dodawać tam coraz to ciekawsze materiały filmowe! 

Chciałbym tworzyć jeszcze więcej pigułek wiedzy, a także poradników, dlatego wpadłem na pomysł rozpoczęcia projektu Patronite! Twoje wsparcie pozwoli mi na zrobienie kolejnego kroku i poświęcenie temu co kocham jeszcze większej ilości czasu. Każda złotówka to inwestycja w sprzęt i umiejętności, które pozwolą mi na poświęcenie jeszcze większej uwagi! 

 

W ramach podziękowań przygotowałem dla Ciebie kilka progów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami! W ten sposób chciałbym podzielić się z Tobą jeszcze większą dawką wiedzy, a także zaprosić Cię do zamkniętej grupy na FB, gdzie będziemy mogli porozmawiać o fotografii. 

Ty również możesz zostać fotokombinatorem. Zapraszam Cię do naszej wyjątkowej społeczności!  

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem