Artur Mendela

W Patronite od 19.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 426

liczba Patronów: 1684

2 patronów
600 miesięcznie
6 450 łącznie
Nazywam się Artur Mendela. Mam 21 lat, mieszkam i studiuję w Gliwicach. Występuję w rozgrywkach CS:GO na szczeblu półprofesjonalnym. Prowadzę własny fanpage, gdzie ukazuję swoją rozdartość między wieloma pasjami. Moim marzeniem jest założenie własnego studio do streamowania i tworzenia materiałów.

O Autorze

Bardzo mi miło, że jesteś właśnie tutaj. Jeśli zastanawiasz się, czy zostać patronem jakiegoś gościa w słuchawkach, to... śmiało zastanawiaj się dalej, ale teraz przeczytaj, proszę, co mam Ci do przekazania.

 

 

 


WSZECHSTRONNOŚĆ


 

Jestem studentem Informatyki na wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Tak, lubię matematykę, ale chyba nie jestem aż takim nudziarzem, bo zainteresowań mam znacznie więcej. Od małego gram w piłkę nożną, a każda aktywność fizyczna jest dla mnie fascynująca. Reprezentuję Politechnikę Śląską w rozgrywkach piłkarskich i e-sportowych, a w międzyczasie z moim ukochanym miastem - Trzebinią, podbijamy Polskę w Lidze i Pucharze Miast w Counter-Strike. Jesteśmy 3-krotnym mistrzem Pucharu Miast i właśnie pędzimy po zwycięstwo w ogólnej klasyfikacji. Prowadzę też własny fanpage, gdzie możecie obserwować moje poczynania, a od czasu do czasu przeczytać jakiś dłuższy, nieco głębszy tekst, pochodzący z artystycznej szufladki.
 

 


E-SPORTOWA PRZYGODA NAPĘDZANA PRZEZ SPORT


 


Swoje pierwsze kroki w Counter-Strike postawiłem kiedy miałem 8 lat. Od początku traktowałem tę grę jako zajawkę i sposób na spędzanie wolnego czasu. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że jest to kierunek, w którym powinienem się rozwijać - gra sprawiała mi ogromną przyjemność, a umiejętnościami zacząłem przewyższać swoich rówieśników. Codzienna rywalizacja stała się napędem do treningów i szukania nowych rozwiązań, aby stawać się jeszcze lepszym.

Brałem udział w kilkunastu turniejach offline, jeżdżąc po całej Polsce i odnosząc mniejsze czy większe sukcesy. Doszedłem do momentu, kiedy musiałem odłożyć grę tylko dla urozmaicenia czasu z powodu wielu innych dziedzin, w których ciągle chcę się rozwijać. Od zawsze byłem rozdarty pomiędzy sportem i e-sportem, ale największym moim marzeniem jest połączyć obie te pasje, czerpać z nich radość, a później odszukać choć jedną z nich w mojej pracy. Niesamowite uczucie - często czuję się wykończony po treningu przed ekranem komputera, lecz chwilę po wejściu na boisko jakby momentalnie się regeneruję. I tak całe życie skaczę między wymiarami.

 

 


FANPAGE I TRANSMISJE Z TURNIEJÓW W CAŁEJ POLSCE


 

 

Początkiem 2019 roku założyłem swój własny fanpage. Od powstania mojej strony staram się tworzyć niekonwencjonalne i różnorodne materiały, aby każdy znalazł coś dla siebie. Myślą przewodnią na fanpage od zawsze było ukazywanie e-sportu z ciekawej, niecodziennej strony i nakłonienie młodszej widowni do aktywnego spędzania czasu poza komputerem. Można u mnie znaleźć fotorelacje z turniejów, filmy i teksty motywacyjne, humorystyczne zapowiedzi wyjazdów, poradniki, dłuższe wypowiedzi i wiele innych. 

Po przeprowadzce do Gliwic dałem początek moim małym marzeniom. Uruchomiłem pierwszą transmisję na żywo i zacząłem streamować prosto z turniejów lanowych. Nie widziałem nigdy wcześniej, żeby ktoś działał w ten sposób. Dotychczas z każdym wyjazdem pobijałem rekordy oglądalności i mogłem słyszeć wiele pozytywnych komentarzy na temat moich poczynań. Na każdej transmisji pojawia się nutka sportu. Wykonywanie ćwiczeń z widzami czy robienie pompek po każdej donacji, to tylko część z tych atrakcji. Co raz częściej otrzymuję wsparcie zewnętrzne, jak na przykład od firmy BODYPAK, która postanowiła przeznaczyć batoniki i napoje dla gości, którzy wzięli udział w konkursach na moim streamie.

 

 


W CZYM MOŻESZ MI POMÓC?


 

 

Ogólnym celem projektu jest rozpowszechnianie e-sportu, przedstawienie go "od kuchni". Przez swoją działalność mam nadzieję uświadomić starszą widownię o rewolucji sportów elektronicznych, ale i młodszych graczy do spędzania czasu w sposób aktywny i efektywny.

W najbliższej przyszłości planuję stworzenie własnego studio i zakup sprzętu, które pozwolą mi na:

  • Przeprowadzanie profesjonalnych transmisji na żywo,
  • Uruchomienie kanału YouTube,
  • Prowadzenie akademi dla najmłodszych,
  • Kooperacyjne streamy z zaproszonymi gośćmi,
  • Tworzenie i montaż produkcji filmowych,
  • Realizowanie materiałów z wyjazdów,
  • Znaczny rozwój w e-sporcie i wejście na wyższy poziom.

Każda „nadprogramowa” kwota zostanie uznana jako wsparcie mojej e-sportowej działalności.

Dzięki Tobie nie będę zmuszony do rezygnacji z wszechstronnych działań w powyższych kierunkach, nadal realizując się na studiach. To może być nasz wspólny sukces.

 
Tutaj pojawia się Patronite i Wy, drodzy przyjaciele, dalej nazywani "Nadzieją".

 ...bo przecież lepiej podróżować z Nadzieją, niż przybyć do celu samemu.

Dziękuję z całego serca za każdą chęć wsparcia! 


 


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni