Mon Mon || monmonpiano

W Patronite od 09.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 354

Liczba Patronów: 702

Zostań Patronem
14 patronów
990 miesięcznie
10 558 łącznie

P O D Z I Ę K O W A N I A || C E L E w renowacji - idzie N O W E

5 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

4 010 zł

brakuje

Kwota tego CELU dodana jedynie po to, żeby PODZIĘKOWANIA się tu wyświetliły.

Moja sytuacja od czerwca 2020 roku znacznie się zmieniła.

Dzięki Waszemu wsparciu kupiłam rejestrator dźwięku a Filmy z kwarantanny realizowane z zapałem do jesieni tego roku, doprowadziły mnie do pierwszego płatnego zlecenia. Projekt "Chopin - Tango", realizowany przez Mon Mon Piano we współpracy z TangoPH Tango dla Ambasady RP w Buenos Aires, pozwala opłacić mieszkanie do końca stycznia 2021.

I choć mój lot był możliwy 30 października, czuję, że moje życie zmieniło się na tyle, że to dobra decyzja zostać tu do wiosny i podążać tą nową obraną drogą. Przyznam, że wizja kwarantanny w Polsce jesienią i zimą, gdy tu akurat nareszcie słońce i wiosna i lato po tych miesiącach w zamknięciu - nieco mnie przerażała, choć jednocześnie tęsknię już ogromnie za "domem" i "moimi ludźmi" najbliższymi.

Dziękuję każdemu z osobna za wsparcie. Cieszę się, że odważyłam się wyjść w sieć ze swoją sytuacją i nie przestałam pracować nad filmami, działać kreatywnie. Bez WAS - odbiorców - nie byłoby to możliwe a bez WASZEGO wsparcia finansowego ten scenariusz mógł być koszmarem a nie ciekawym etapem w życiu.

Projekty nowe pochłaniają dużo czasu i energii, ale staram się do końca tego roku wywiązać ze wszystkich "nagród" w podziękowaniu za wsparcie.

Próg 44zł zrealizowany.
Pocztówki też dotarły, (choć wiąże się to z ciekawymi poszukiwaniami i zdobywaniem specjalnych pozwoleń na przemieszczanie się, bo brak turystów sprawił, że kioski opustoszały a pocztówek brak!haha).
Próg z utworem na życzenie -TANGO dla KASI- jest! Reszta się robi:)
Pozostaje Video Broma dla patronów z progu 23zł.
Cierpliwości! :)

Niebawem zaproszę Was wszystkich na wydarzenie z podsumowaniem naszej dotychczasowej pracy i wprowadzę za kulisy produkcji i przedstawię zapowiedzi na nowe projekty w roku 2021. To taki BONUS :)

Liczę, że nadal będziecie ze mną!
To nadal bardzo niepewna ekonomicznie sytuacja.
Dziękuję,
Mon
Zostań Patronem