Mon Mon || monmonpiano

W Patronite od 09.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 447

Liczba Patronów: 879

Zostań Patronem
11 patronów
808 miesięcznie

ZAKUP PIANINA I STATYWU DO KAMERY - GIMBAL CRANE 2

5 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

4 192 zł

brakuje

ZAKUP INSTRUMENTU 🎹 oraz
STATYWU DO KAMERY, GIMBAL CRANE 2 🎥

TO OBECNIE MÓJ/NASZ GŁÓWNY CEL 🎬 🎵W ten sposób będziemy mogli nadal działać kreatywnie, nie rezygnując z jakości naszych produkcji - przeciwnie - ulepszać każdą kolejną realizację a jej efektami dzielić się z Wami.

L u n a P a t a g o n i a 🌖 🏔

Jest rok 2021. Mon Mon Piano istnieje teraz głównie jako część L u n a P a t a g o n i a, obok TangoPHtango, z którym współpracę rozpoczęła podczas kwarantanny 2020 w BsAs.

Jesteśmy w Patagonii :)

Ze względów personalnych, (o których być może opowiem niebawem), zarówno z realizacji reportażu: o héroe wojennym, dowódcy batalionu "Zośka", jak i z podróży do Polski musieliśmy zrezygnować.

Kolejny raz "plan" obok słowa "zrealizować" okazuje się oksymoronem.

Koncerty pianistyczne na żywo i lekcje piana - tak samo jak pokazy taneczne i warsztaty tanga - nie są w obecnej sytuacji możliwe. Jako pianistka i tancerz tanga próbujemy odnaleźć się w tej sytuacji, żyjąc przy Cordillera de Los Andes i kreując naszą Nową Rzeczywistość.

Nie mam tutaj pianina a statyw do kamery, umożliwiający filmowanie w ruchu, "przepadł" podczas naszej ostatniej przeprowadzki w Buenos Aires.

W grupie L u n a P a t a g o n i a dzielimy się efektami naszej pracy, naszą energią twórczą, subiektywnym spojrzeniem i kreatywną koniecznością, bez której ulegamy dysocjacji. Znajdziecie tam momenty z podróży i piękno NATURY. Taniec, muzyka, piano, śpiew. Tango, tipsy od RicardoExequiela.

Do progów subskrypcyjnych dodałam od 5 do 200 zł. Wszystkie są dobrowolną dotacją, by być z nami w grupie i towarzyszyć w twórczej podróży. Oczywiście bez nich również zapraszam do grupy i również miło będzie nam Was gościć :)

Bądźcie z nami!

L u n a P a t a g o n i a
monmonpiano & TangoPHtangoZostań Patronem
Najnowsi Patroni
Kasia Rudowska
Kasia Rudowska
390 zł jednorazowo
Marek Nowak
Marek Nowak
44 zł miesięcznie
Bartosz Kurowski
Bartosz Kurowski
86 zł miesięcznie
Anonimowy patron
8 zł miesięcznie
przemek piotrowski
przemek piotrowski
12 zł miesięcznie
Urszula Pluta-Kopacz
Urszula Pluta-Kopacz
23 zł miesięcznie