Przeciętny Człowiek w świecie Nieprzeciętnych Idei

Life Skills, Praktyczna Psychologia, Rozwój Osobisty
Szukam najlepszych narzędzi do walki z nudnym, nieciekawym i smutnym przeciętnym życiem. Chcę podzielić się nimi z Tobą! Robię to poprzez animacje edukacyjne i livestreamy szkoleniowe na YouTube

O Autorze

Cześć, na imię mam Leszek i ponad rok temu rozpocząłem misję propagowania wiedzy na temat praktycznych, życiowych umiejętności, użytecznej psychologii i dobrze rozumianego rozwoju osobistego.  Szukam najlepszych narzędzi do rozwoju zawodowego i osobowego, które przekazuje Tobie. Chcę pokazać, że da się wyjść z szarej przeciętności otaczając się praktycznymi Nieprzeciętnymi Ideami. Dzięki zastosowaniu stosunkowo oryginalnego medium w postaci animacji edukacyjnych tzw. explainer videos, przybliżam Nieprzeciętne Idee z ciekawych książek, z własnych doświadczeń i swojej własnej ekspertyzy  jako Trenera Sprzedaży.

Moim celem jest poprawienie jakości życia widzów moich materiałów, zainspirowanie do działania, do ruszenia z miejsca, do dania praktycznych narzędzi dzięki którym poznasz lepiej siebie i zrozumiesz swoje otoczenie, w szczególności w kontekście zawodowym.

 

Moim celem jest ZMIANA. Chcę poprawić Twoją jakość życia, zainspirować Cię do ruszenia z miejsca. Chcę by moje materiały dawały praktyczne narzędzia dzięki którym poznasz lepiej siebie i zrozumiesz swoje otoczenie, w szczególności w kontekście rozwoju zawodowego.

Prezentuję zarówno użyteczne książki:

 

Oraz dzielę się własnym doświadczeniem:

Jak również edukacyjne livestreamy, gdzie co tydzień spotykamy się z widzami, by przez ok 90 minut odpowiedzieć na licznie pojawiające się pytania i omówić najciekawsze Nieprzeciętne Idee.

Uwielbiam dzielić się wiedzą i nauczać, a tematy dostępne w moich animacjach są moją pasją. Dziękuję, że chcesz abym mógł Ci ją przekazać i tym samym sprawiasz, że moje życie ma sens!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni