W Patronite od 23.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 853

Liczba Patronów: 630

Zostań Patronem
19 patronów
305 miesięcznie
2 207 łącznie

Startujemy

900 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

595 zł

brakuje

Ta kwota umożliwi nam na regularne umieszczanie artykułów na portalu oraz tworzenie nowych, bardziej rozbudowanych publikacji. Osiągnięcie minimalnego progu pozwoli nam poprawić pracę redakcji, pozyskać nowych autorów oraz uzyskać dostęp do dodatkowych, płatnych źródeł informacji.

Innymi słowy osiągniecie pierwszego progu pozwoli utrzymać Nowy Ład na obecnym poziomie regularności publikacji, a nawet pójść o kilka kroków dalej.

Rozbudowujemy Nowy Ład

1 600 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

1 295 zł

brakuje

Wraz z przekroczeniem tego progu uruchomimy Słuchowisko Nowego Ładu. Od teraz nie będziecie musieli nas czytać, ale będziecie mogli również słuchać, w drodze do pracy lub przed snem. Przynajmniej raz na dwa tygodnie ukaże się podcast tworzony przez naszą redakcję. Ponadto będziemy chcieli uruchomić nowe cykle, ale póki co pozwolimy sobie zachować ich tematykę w tajemnicy.

Od samego początku Nowy Ład był tworzony przez pasjonatów, ekspertów w swoich dziedzinach, którzy na potrzeby portalu zdecydowali się zrezygnować z części swojego wynagrodzenia. Chcielibyśmy jednak, aby każdy autor był odpowiednio wynagrodzony, możecie nam w tym pomóc.

Zwiększamy obroty

2 500 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

2 195 zł

brakuje

Zwiększamy obroty. Wraz z przekroczeniem zwiększymy liczbę tekstów dostępnych na portalu, a także podwoimy liczbę podcastów. Ponadto wejdziemy na wyższy poziom aktywności w mediach społecznościowych dostarczając komentarze i ciekawe informacje z Polski i ze świata.

Nowy Ład rośnie w siłę

3 800 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

3 495 zł

brakuje

Stabilna praca redakcji. Dzięki tej kwocie będziemy w stanie spokojnie i regularnie pracować, a każdy z naszych autorów zostanie odpowiednio wynagrodzony. Obok podcastów, których regularność zwiększymy, uruchomimy również felietony w postaci wideo. W komentarzu Nowego Ładu podejmiemy tematykę, która interesuje naszych czytelników. Zmierzamy ku pełnej profesjonalizacji pracy redakcji, a co tym idzie zatrudniamy do odpłatnej pracy kolejną osobę.

Solidne fundamenty budowy Nowego Ładu

5 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

4 695 zł

brakuje

Ta kwota umożliwi nam regularną publikację szerokich analiz pisanych przez członków naszej redakcji, które chcielibyśmy oddawać w ręce czytelników przynajmniej raz na kwartał. Uruchomimy również dodatkowe cykle i przeglądy z różnych stron świata.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mateusz Sajdok
Mateusz Sajdok
210 zł jednorazowo
Miłosz Tamulewicz
Miłosz Tamulewicz
22 zł miesięcznie
Krzysztof Głowacki
Krzysztof Głowacki
9 zł miesięcznie
Artur Krawczyk
Artur Krawczyk
22 zł miesięcznie
Adam Łącki
Adam Łącki
9 zł miesięcznie
Anonimowy patron
54 zł jednorazowo