W Patronite od 01.07.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 55

liczba Patronów: 40

289 patronów
4 405 zł miesięcznie
196 340 zł łącznie

Pudło na wypasie

5 000 zł

miesięcznie

88%

osiągnięto

595 zł

brakuje

Po przekroczeniu tego celu, w każdym Pudle Pełnym Barachła (co miesiąc!) znajdzie się sprzęt do grania plus pakiet gier z nim związanych!

Pudło Pełne Barachła

2 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jest to próg w którym rozpoczynam wysyłanie Pudła Pełnego Barachła, raz w miesiącu jeden z Patronów dostaje ode mnie owe Pudło!

Przy tej kwocie raz na trzy miesiące gwarantowany będzie w Pudle jakiś sprzęt do grania z pakietem gier, w które bym nawet nie chciał grać w Zagrajmy w crapa ? Endżoj!

NRGeek w 4K!

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jest to próg po przekroczeniu którego rozpoczynam przesiadkę na materiały 4K, oczywiście w przypadku gier retro przejście na 4K nie ma zupełnie sensu, ale materiały recenzenckie jak najbardziej mają tutaj sens.

Przy 4K zyskują nie tylko szczęśliwi posiadacze odpowiednich paneli ale i osoby mające wciąż monitory FullHD z racji tego, że YT pozwala na wyższy bitrate treści - co będzie z pożytkiem w zasadzie dla wszystkich widzów!

Videotutoriale - NRGeek bawi i uczy

4 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Korzystając ze swego ponad piętnastoletniego doświadczenia w pracy jako grafik komputerowy, chciałbym tworzyć dla Was video tutoriale poświęcone różnym zagadnieniom (wcześniej na kanale seria znana pod nazwą Quickie) jednak w bardziej zaawansowanej formie, począwszy od tworzenia intra na swój kanał, poprzez modelowanie, animację postaci 2D i 3D, tworzenie fotorealistycznych wizualizacji renderowanych najpopularniejszym silnikiem V-ray, skończywszy na bardziej egzotycznych rzeczach typu obsługa Vue, symulacja cząsteczek w RealFlow czy symulacja zniszczeń w Rayfire.

Większość omawianych przeze mnie programów jest wykorzystywana w najnowszych kinowych produkcjach, a ja pokażę Wam co można z nimi zrobić w domowych warunkach i jak zastosować je przy tworzeniu nie tylko własnych filmów, ale i gier. Części z Was, którzy zamierzają iść w stronę pracy grafika, na pewno pomoże to w dalszym doskonaleniu siebie jak i rozszerzy umiejętności co może zaprocentować w przyszłości.
Zostań Patronem