Otwarta Pracownia Jazdów

W Patronite od 09.01.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 111

liczba Patronów: 143

82 patronów
2 340 zł miesięcznie
37 955 zł łącznie

Domek jest otwarty!

2 500 zł

miesięcznie

93%

osiągnięto

160 zł

brakuje

Prowadzimy Pracownię siłami społeczności. Natomiast domek może sprawnie działać, bo Mateusz i Hela spinają wszystko w całość! Płacą rachunki, odpowiadają na korespondencję, spotykają się z administracją i załatwiają formalności, a także pilnują żeby domek był otwarty, a kalendarz wypełniony dyżurami. Zapraszamy!

Dbamy o domek!

4 000 zł

miesięcznie

58%

osiągnięto

1 660 zł

brakuje

Domek wymaga nieustannej konserwacji. To wrażliwa materia, o którą trzeba dbać, by przetrwała jak najdłużej. Dom jest nieustannie eksploatowany, ciągle coś gdzieś trzeba wymienić, naprawić, odświeżyć, zabezpieczyć. Taki już urok tego miejsca. Zauważamy bieżące potrzeby domku, naprawiamy usterki, dbamy o porządek, planujemy działania zespołu Opiekunów i Przyjaciół, zdobywamy potrzebne sprzęty, planujemy cykliczne wydarzenia porządków w domku i ogrodzie. W efekcie mamy dla Was m.in. kanapy i krzesła, na których siedzicie, stoły przy których pracujecie, w kranie leci ciepła woda, są kosze na śmieci, klamka do łazienki znowu działa, koce są wyprane i wiadomo co trzeba dokupić oraz co będziemy robić na porządkach domkowych!

Rozwijamy naszą działalność!

5 500 zł

miesięcznie

42%

osiągnięto

3 160 zł

brakuje

Przyszedł czas na planowanie całorocznych wydarzeń w domku, animowanie społeczności wokół Pracowni, opiekę nad zagranicznymi gośćmi (tak, dosyć często takich mamy), promowanie OPJ w mediach, prowadzenie naboru Opiekunów by powiększyć społeczność, rozbudowę treści na stronie www, współorganizowanie wydarzeń i nawiązywanie współpracy z nowymi inicjatywami! To ogrom pracy, ale właśnie dzięki temu się rozwijamy i mamy dla Was coraz więcej propozycji!

Podwyższamy standard!

7 000 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

4 660 zł

brakuje

Dzięki takiej kwocie możemy zakupić nowe sprzęty, żeby zastąpić te, które się zużyły. Jeśli osiągniemy ten próg, Pracownia będzie się zmieniała z miesiąca na miesiąc. Zrobimy ankietę by zapytać się Was co powinniśmy nabyć w pierwszej kolejności - lodówkę? oczyszczacz powietrza? rzutnik? więcej leżaków ogrodowych? …Jest duże pole do popisu ;)

Mamy prąd, papier toaletowy, internet, kawę, ciepło. I kot nakarmiony!

1 600 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki takiemu wsparciu możemy opłacić prąd, internet, wodę, zaopatrzyć domek m.in. w niezbędne środki czystości, jedzenie dla kota i smaczną kawę w kuchni, zapewnić drewno w kominku i wydrukować ładne plakaty na każde wydarzenie. To podstawowe rzeczy, które pozwalają nam działać, a Wam korzystać z domku! Bez tego ani rusz!

Zostań Patronem