Pan Mysza

W Patronite od 29.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 211

Liczba Patronów: 261

Zostań Patronem
63 patronów
2 065 miesięcznie
14 130 łącznie
Pan Mysza stacjonuje przy alei Jana Pawła II 50/ U3 (1 piętro) w Szczecinie! :)

O Autorze

Idea jest prosta - chcemy by było to "miejsce dla graczy stworzone przez graczy"! - Przez wiele lat organizowaliśmy różne wydarzenia w różnych miejscach w Szczecinie. Były to spotkania liczące od kilku osób do turniejów na 300 graczy z całej Europy. Z czasem pojawił się pomysł i możliwość stworzenia stałego miejsca, gdzie każdy miłośnik "gier bez prądu" będzie miał swój kąt. - Powstał sklep "Pan Mysza". Miejsce, gdzie można przyjść, odpocząć od codzienności, spotkać się ze znajomymi i zagrać w ulubione gry.

Chcemy by wszyscy czuli się u nas jak najlepiej. Wasze wsparcie na Patronite pozwoli nam sprawić, że to miejsce będzie coraz lepsze. Klimatyzacja - czemu nie? Ekspres do kawy - oczywiście! Rzutnik do wyświetlania streamów - załatwione! Prędzej czy później zrealizujemy wszystkie większe i mniejsze cele. Z Waszą pomocą na pewno prędzej ;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Grzegorz Kastor Bogacki
Grzegorz Kastor Bogacki
100 zł miesięcznie
Anonimowy patron
100 zł miesięcznie
Adam Pasek
Adam Pasek
30 zł miesięcznie
Grzegorz Rocławski
Grzegorz Rocławski
35 zł miesięcznie
Mateusz Miler
Mateusz Miler
35 zł miesięcznie
MishaPl
MishaPl
30 zł miesięcznie