1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dziękuję. Dzięki tej wpłacie będę mogła pokryć koszty zamieszczenia audycji w sieci, muzyki do programu i abonamentu na odcinki "My Little Pony" dla dziecka, na czas nagrania. (Oraz kawy! Dla mnie, nie dla dziecka). W ramach podziękowania proponuję: 1) Od 2 do 4 audycji w miesiącu (w zależności od warunków) 2) Wcześniejszy odsłuch wszystkich nowych audycji - będą dostępne dla patronów przynajmniej na jeden dzień przed premierą. 3) Playlisty na Spotify/Apple Music zawierające utwory z audycji (bez moich fenomenalnych zapowiedzi, ale za to z większą swobodą odsłuchu/przewijania etc) Jeśli dany serwis streamingowy nie będzie dysponował żądanym utworem, postaram się kreatywnie go zastąpić 4) Moją wielką wdzięczność i szeroki uśmiech do mikrofonu na zakończenie każdego odcinka.

50 zł miesięcznie

Dziękuję. To poważna inwestycja i duży gest wsparcia! W zamian proponuję wszystko, co w poprzednim progu (1-4), a ponadto:
5) Raz w miesiącu, osobny, godzinny miks samej muzyki stworzony specjalnie dla Was: zestaw utworów, które najbardziej mnie w tej chwili zajmują, lub składanka oparta na konkretnym temacie 6) Raz na kilka tygodni - mail ode mnie z linkami do płyt, artykułów o muzyce i filmów które zwróciły moją uwagę (materiały mogą być w języku angielskim) 7) Gdy w audycjach pojawią się wywiady z twórcami, będę te rozmowy umieszczać, dla Was, w osobnych plikach na Mixcloud (lub innej platformie, na której znajdzie się "Dom"), by łatwiej było Wam wracać do samych rozmów . W miarę możliwości moich i moich gości, będą to rozszerzone wersje wywiadów, opatrzone dodatkową muzyką.

100 zł miesięcznie

Dla tych, co oszaleli zupełnie.
Dziękuję. Czy na pewno dobrze się czujecie? Tak? W takim razie dziękuję za Wasze hojne wsparcie. Podziękuję Wam również pod koniec każdej audycji, wymieniając Was jako mecenasów mojego skromnego radiowego przedsięwzięcia (chyba, że nie będziecie sobie tego życzyli). Otrzymujecie również wszystko to, co niższe progi: Przedpremierowy dostęp, playlisty w Spotify i Apple Music, comiesięczny miks muzyki spoza audycji, oraz dostęp do wywiadów jako osobnych nagrań do odsłuchu - jeśli to możliwe, również w rozszerzonych wersjach tych rozmów. Dodatkowo, będę Was raz na jakiś czas prosić o sugestie związane z comiesięcznym miksem muzyki - jeśli poczuję się kompetentna w temacie, jaki zaproponujecie, chętnie podejmę wyzwanie i zrealizuję Wasz pomysł na składankę.
Dziękuję raz jeszcze. Stay crazy!

avatar

Nowy użytkownik

Dom - prowadzi Gaba Kulka

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.