Paulina Wróblewska

W Patronite od 01.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 350

Liczba Patronów: 1462

Zostań Patronem
4 patronów
1 061 miesięcznie
11 260 łącznie
Jestem Paulina. Moim marzeniem jest nagranie płyty z utworami z repertuaru Ludmiły Jakubczak. Utwory są już zaaranżowane. Jednak potrzebuję wsparcia na uwiecznienie całego materiału. Zapraszam Was do "Mojej Alabamy”...

O Autorze

Ukończyłam studia w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie - kierunek aktorstwo teatru muzycznego. Uczę się wokalistyki jazzowej w Policealnym Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego. 

Moje początki: 
Pochodzę z Kutna. Ukończyłam Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia
im. K. Kurpińskiego w mojej rodzinnej miejscowości (uczyłam się gry
na skrzypcach i śpiewu klasycznego). Należałam do MDK, gdzie zaczęła się moja zajawka ze śpiewaniem. Razem z zespołem wokalnym i solo brałam udział
w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach wokalnych. W wieku nastu lat brałam udział w programach "Szansa na Sukces" i "X-Factor". Rozwijałam swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach wokalnych. Los tak chciał, że dostałam się do Akademii Teatralnej! 

O przedpandemicznej pracy zawodowej:
Jestem chórzystką w projekcie Queen Symfonicznie. Pracuję z dziećmi
i młodzieżą (z dorosłymi też) jako instruktor teatralny i wokalny. Gram
w musicalach dla dzieci i młodzieży. W tym roku po raz drugi będę miała okazję pracować przy Pikniku Country w Mrągowie. Biorę udział w koncertach mniejszych i większych, zdarza mi się wystąpić gościnnie w spektaklu, pracować jako konferansjer, dubbingować, pomagać na planie filmowym ... i wiele, wiele innych działań artystycznych :) 

Zapraszam do zapoznania się z moim profilem
na SoundCloud: https://soundcloud.com/paulina-wroblewska-313249403

Najważniejsze osiągnięcia:
- I miejsce na 5. Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego
- I miejsce na 12. edycji Festiwalu Piosenek Andrzeja Zauchy „Serca Bicie”
- Grand Prix na Kaczmarski Encore Festival w Gdyni
- Finalistka 20. i 22. Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej
- Wyróżnienie na 55. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie
- III miejsce na 15. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Jeremiego Przybory "Stacja Kutno"
- udział w 34. koncercie Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia

... a po więcej zapraszam na stronę internetową www.paulinawroblewska.pl ;)

A TERAZ CZAS NA NAJWAŻNIEJSZE... 


O "MOJEJ ALABAMIE"
MOJA ALABAMA powstała na potrzeby recitalu dyplomowego w Akademii Teatralnej - 10 utworów z repertuaru Ludmiły Jakubczak. MOJĄ ALABAMĘ tworzą zdolni instrumentaliści i wokaliści, studenci i absolwenci Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina oraz Policealnego Studium Jazzu. Utwory na nowo zaaranżował Grzegorz Duszak. Dzięki jego muzycznej intuicji możemy przenieść się do muzycznych lat 60. i wskrzesić ducha polskiej powojennej piosenki. 

 

MOJĄ ALABAMĘ tworzą:
Paulina Wróblewska - wokal

Piotr Bajak/Marcin Małek – piano

Michał Aftyka – kontrabas

Kacper Majewski – perkusja

Grzegorz Duszak – gitara, aranżacje

Kuba Wydrzyński/Konrad Gzik – saksofon altowy, sopranowy

Wojtek Komorzycki – trąbka

Hanna Piatrovich – altówka

Borys Piszczatowski – wiolonczela

Tomasz Baracz, Michał Dudkowski, Karolina Gwóźdź – chórki

Jeśli cenisz polską powojenną piosenkę (i przede wszystkim Ludmiłę Jakubczak) za klasę, takt, dowcipność i piękność, bogate instrumentarium, lubisz styl retro - to mamy coś wspólnego! Z Twoją pomocą będziemy mogli wspólnie oszlifować diament :) W projekcie biorą udział cudowni młodzi i zdolni muzycy, którzy profesjonalizm mają we krwi. Z takim teamem nie może się nie udać!
I jeszcze muszę wspomnieć i podziękować Grzegorzowi Duszakowi (Greg Strangler) za zaaranżowanie utworów, zaangażowanie w projekt, prowadzenie prób, czuwanie nad brzmieniem i wszystkim!

Oddaję w Państwa ręce przedsmak - "Alabama" - utwór tytułowy, kluczowy w Mojej Alabamie.

Zdjęcia koncertowe autorstwa Adam Pietrusiak FOTOGRAFIA

 

Prezentuję Wam niepełny materiał, w niepełnym składzie, choć trochę oddający atmosferę przedsięwzięcia - koncert online w Radiu WNET w ramach projektu Muzyka Wnet:
https://www.youtube.com/watch?v=wMVJnexGq6Q&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1RheujqbdbLug9nlY3QCJPwtzWTM6aBY10on0wriY_syr6lcDfcNmYqG0

Zagrali:
Piotr Bajak - piano
Michał Aftyka - kontrabas
Grzegorz Duszak - gitara, chórki, aranżacje

————————————————————————————

Dzięki wsparciu Patronów nagraliśmy kolejne trzy utwory! (Co daje w sumie 6 nagranych utworów, czyli do pełni szczęścia pozostały do nagrania tylko 4 🤓)

Zapraszam do wysłuchania jednego z nich - a mowa o doskonale znanej i przepięknej balladzie pt. „Szeptem”

https://youtu.be/eQkJGkeo_GA


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni