W Patronite od 17.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 511

Liczba Patronów: 637

Zostań Patronem
18 patronów
680 miesięcznie
3 980 łącznie

Walczymy, by istnieć

30 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

29 320 zł

brakuje

W czasach, w których liberalny przekaz dominuje w telewizji, brakuje popularnego medium, oferującego widzom prawy, konserwatywny i tradycyjny punkt widzenia. Polscy katolicy potrzebują własnej telewizji - broniącej wartości, nie wchodzącej w polityczne ani biznesowe romanse, nie zważającej na poprawność polityczną i tworzoną przez ludzi, którzy bardziej kochają Pana Boga i Polskę, niż własny święty spokój.

My wiemy jak ją stworzyć! Potrzebujemy jedynie Twojej pomocy. Nasza działalność nie będzie finansowana przez żadne dotacje i inne zewnętrzne źródła. Chcemy działać przede wszystkim dla Ciebie! Zostań naszym patronem!

Istniejemy, by walczyć

65 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

64 320 zł

brakuje

Od samego początku swojego istnienia Portal PCh24.pl był, jest i będzie bastionem chroniącym wiarę katolicką i polskość przed progresywno-liberalną nawałnicą, która za nic ma nasze tradycje, obyczaje i moralność. Twoje wsparcie pozwoli nam burzyć mury lewicowej nowomowy i aberracji w życiu kościelnym, społecznym, politycznym i gospodarczym. Nasi dziennikarze, reporterzy i filmowcy zawsze będą tam, gdzie dzieją się ważne sprawy dla Kościoła, Polski i całego świata.

Dzięki Twojemu wsparciu przechodzimy do kontrofensywy! Dzięki niemu możemy prowadzić w Polsce katolicką kontrrewolucję! Razem możemy dokonać naprawdę wiele. Tej siły już nie powstrzymają!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Stanislaw Gacek
Stanislaw Gacek
30 zł miesięcznie
Błażej Filipiak
Błażej Filipiak
30 zł miesięcznie
Lukasz Tarnowski
Lukasz Tarnowski
50 zł miesięcznie
Adminkg Admin
Adminkg Admin
15 zł miesięcznie
Anonimowy patron
30 zł miesięcznie
elakamp
elakamp
30 zł miesięcznie