W Patronite od 17.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 506

Liczba Patronów: 652

Zostań Patronem
18 patronów
680 miesięcznie
3 770 łącznie
Portal PCh24.pl oraz nasza telewizja internetowa PCh24TV od lat cieszą się uznaniem polskich katolików, konserwatystów i patriotów, dla których ukazywanie prawdy i walka o Boży porządek stanowią podstawę życia społecznego.

O Autorze

PCh24TV jest odpowiedzią na trwający od lat deficyt Prawdy, Dobra i Piękna oraz źródłem informacji i komentarzy niedostępnych nigdzie indziej w polskojęzycznym Internecie.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Lukasz Tarnowski
Lukasz Tarnowski
50 zł miesięcznie
Adminkg Admin
Adminkg Admin
15 zł miesięcznie
Anonimowy patron
30 zł miesięcznie
elakamp
elakamp
30 zł miesięcznie
Marcin Ostapko
Marcin Ostapko
15 zł miesięcznie
Krzysztof Szyprowski
Krzysztof Szyprowski
15 zł miesięcznie