Poland in the Lens

W Patronite od 26.07.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 404

Liczba Patronów: 268

Zostań Patronem
60 patronów

Jeszcze ciekawiej na YouTube

1 000 zł

miesięcznie

96%

osiągnięto

40 zł

brakuje

Nasze vlogowanie, poradniki o fotografii i artykuły na blogu to ciągłe poszukiwania tematów, pomysłów i wiedzy, ale również wyjazdy w teren, zakupy drobnego sprzętu, czy organizacja konkursów. Dzięki Wam możemy robić to lepiej i ciekawiej oraz stale poszerzać tematykę treści, które dla Was tworzymy. Na pewno będziemy o Was myśleć zasuwając z toną sprzętu po nieodkrytych zakamarkach Polski, Europy i innych kontynentów ;)

Każdy z Was dokłada swoją cegiełkę do projektów, które realizujemy. A te cegiełki ułożone jedna przy drugiej budują naszą społeczność, dzięki której pojawia się lepsza jakość obrazu, lepszy dźwięk, materiały z ciekawych miejsc, ale również powstają projekty gadżetów, których mamy coraz więcej w naszym foto sklepiku.

FotoMoto - podcasty o fotografii

1 500 zł

miesięcznie

64%

osiągnięto

540 zł

brakuje

Tak, tak... YouTube jest świetny, ale nie każdy może sobie pozwolić na godziny oglądania naszych treści. Jednak niemal każdy (tak wynika z głosów naszej społeczności) lubi posłuchać o fotografii. A jeśli słuchać, to w pociągu, autobusie, tramwaju, na kawie, czy w samochodzie. Dojazdy do pracy zawsze zajmują sporo czasu. Chcemy odpowiedzieć na to zapotrzebowanie. FotoMoto - formuła, która przez 2 lata dostępna była na naszych kanale YouTube, wędruje w nowe miejsce. Dzięki Waszemu wsparciu, raz na dwa tygodnie pojawi się nowy odcinek FotoMoto w formie podcastu.

Album Rogalin's Secrets

3 000 zł

miesięcznie

32%

osiągnięto

2 040 zł

brakuje

Rogaliński Park Krajobrazowy, to miejsce które już od pierwszej sekundy zachwyca i wywołuje tysiące emocji. Koniecznie chcemy pokazać niesamowite piękno tego miejsca, bo kto wie jak będzie wyglądało za kilkanaście lat.

Chcielibyśmy pokazać dęby rogalińskie i ich otoczenie w albumie oraz krótkim filmie. Chcemy Rogalin podczas wszystkich czterech pór roku. To będzie wiele wyjazdów, dobrej i złej pogody, braku snu, setek przejechanych kilometrów i wiele ciężkiej pracy, żeby uchwycić magię tego miejsca. 3 pory roku już mamy, ale zima nie chce z nami współpracować. Miał być roczny projekt, a już ponad 2 lata droczymy się z zimową aurą. W między czasie powstało wiele zdjęć i klipów wideo, ale zima nadal nie chce być zimą.

Aktualizacja z marca 2019
Fotografia ma to do siebie, że na warunki pogodowe nie mamy wpływu. Ciekawe kadry rogalińskiego krajobrazu w zimowej scenerii nadal pozostają w sferze wyobraźni ;) Jak na razie szczęście nam nie sprzyja. Kolejne próby już w listopadzie i grudniu 2019 roku, a tymczasem na naszym kanale YouTube możecie znaleźć kilka klipów z tego terenu.
Najnowsi Patroni
przemek malak
przemek malak
Próg: 10 zł
Ozim
Ozim
Próg: 10 zł
Bartosz Szulc
Bartosz Szulc
Próg: 10 zł
Jerzy Wołochowicz
Jerzy Wołochowicz
Próg: 10 zł
Sławomir Kubas
Sławomir Kubas
Próg: 10 zł
Tadeusz K
Tadeusz K
Próg: 10 zł