baza wiedzy

9Pack Luts - 44 Darmowych lutów do pobrania

Darmowy!

9Pack Luts - 44 Darmowych lutów do pobrania


2 lata temu Krzysztof Dziewiątkowski 2 lata temu Brak komentarzy Brak komentarzy Tagi:  lut,  kolor,  kolory,  pobierz,  luts,  color grading,  color,  colors,  grading,  krzysztof dziewiątkowski

Hej!

Z okazji osiągnięcia progu 20 tysięcy subskrypcji mam niespodziankę dla każdego mojego widza. Przekazuję w wasze racę paczkę 44 darmowych LUT'ów do wykorzystania w waszych projektach.

Kiedy zaczynałem ten kanał nie miałem dużych oczekiwań. Liczyłem maksymalnie na 3-6 tysięcy subskrypcji. Stwierdziłem, że moim głównym celem będzie przekazywanie wiedzy w polskim języku, aby nauka postprodukcji filmu była prostsza i dostępna dla każdego. Będąc samoukiem, musiałem przejść krętą drogę. Wszystkie płatne polskie kursy rozczarowały. Pozostały tylko zagraniczne filmy na Youtube oraz metoda prób i błędów. Moim kanałem pragnę uprościć tą drogę i wskazać prawidłowy kierunek myślenia. Nie zgadzam się z niektórymi ludźmi, którzy uważają, że te poradniki przeszkadzają w pracy, gdyż tworzą konkurencję. Dla mnie konkurencja to naprawdę ważna grupa. To dzięki niej rynek się rozwija i powstają nowe techniki postprodukcji. Konkurencja nie powinna kojarzyć nam się negatywnie, tylko pozytywnie. Chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować za te 3 lata wspólnej drogi. Razem stanowimy największy polski kanał o postprodukcji filmu na Youtube. Liczę, że ta paczka darmowych Lutów się przyda. :) 

Pobierz tutaj:
https://drive.google.com/open?id=1CMk9lOOHv6oZnHCKRtLhCLU6IaUpiKT8

Powodzenia! :)

Trwa ładowanie...