Anna Groszyk

W Patronite od 28.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1291

liczba Patronów: 1830

1 patron
65 miesięcznie
195 łącznie

Łąkowe szaleństwo

2 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

1 935 zł

brakuje

Jeśli bliskie bliskie Twojemu sercu jest życie zgodne z naturą i chcesz dowiedzieć się oraz czerpać od Matki Natury to co najlepsze, to Twoje wsparcie pozwoli mi na zgłębianie i dzielenie się tą wiedzą. Wpisy na fb, przesyłki do Ciebie, filmiki to mogę zaoferować.
Chcę pokazać ze nie musimy żyć schematycznie, możemy w dzisiejszych czasach wrócić do korzeni.
Dzięki takiemu wsparciu będę miała większe możliwość wychodzić po za sztampy codzienności i ofiarować Ci owoc mojej pracy.

Kozie wybryki

4 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 435 zł

brakuje

Takie co miesięcznie wsparcie pozwoli mi na rozwój serowarni w moim małym gospodarstwie. Wesprze moje stadko i pozwoli pracować nad nowymi smakami i rodzajami sera. Te pyszności możesz dostać w nagrodach za wsparcie. Serdecznie Cię zapraszam do wspólnego tworzenia zdrowego jedzenia. Dziękuję Ci, że jesteś ze mną!

Po między Rozważną i Romantyczną a Robinsonem Crusoe

5 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

5 435 zł

brakuje

Dni, wydarzenia, przemyślenia, westchnienia, pomysły, przepisy i poradniki zebrane w jednej książce. Ani to powieść ani przewodnik. Z Twoim wsparciem uda mi się napisać dzieło mojego życia. Mam nadzieję, że będzie inspiracją dla innych. Pomoże wyjść po za schemat codzienności i da radość.

.....Budzi mnie głos koguta, czy to już pora wstać ? Znowu zaspałam? Za oknem jeszcze ciemno, ale to już bliżej jesieni zatem ma prawo być ciemno. Po cichutku zwlekam się z łóżka. Po drodze mijam dwa bulteriery i rozrzucone kapcie. Tylko cichutko, powtarzam sobie w głosie. Nie chcę nikogo obudzić. Po omacku docieram do pokoju dziecięcego, przysłuchuję się parę chwil i mogę stwierdzić, że misja wykonana. Dzieci śpią i mąż też. Światło w kuch razi po oczach, ale czego nie robi się dal pysznej kawy o poranku. Zostawiłam sobie z wczorajszego udoju trochę koziego mleka, będzie idealne do mrożonej kawy. ( przepis na końcu książki). .......

..... boso stąpam po mokrej od rosy trawie, zamykam oczy i chłonę wspaniałą wilgoć unoszącą się w powietrzu,
słychać ciche śpiewy ptaków, one też już się budzą, a na horyzoncie wita już słonko .. to będzie dobry dzień....

Pisz ze mną ! :)

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni