Pożegnanie Białego Wilka

W Patronite od 26.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1877

Liczba Patronów: 1436

Zostań Patronem
4 patronów
40 miesięcznie
1 715 łącznie

Grosz dla twórców

1 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!


Witajcie!

Po pierwsze – dzięki, że tu jesteście! Zastanawiacie się pewnie, skąd wzięła się taka kwota „celu”? Od samego początku zakładaliśmy, że „Pożegnanie…” będzie zupełnie darmowe i dostępne dla wszystkich – i tak właśnie jest. Ale dostawaliśmy też od Was sporo pytań, czy będzie można jakoś odwdzięczyć się za naszą pracę, rzucić nam „napiwek” lub choćby symbolicznie podziękować za te 5 lat tworzenia moda.

Dlatego też (wahając się nieco) uruchomiliśmy ten profil na Patronite.

Jeśli tylko podoba Ci się „Pożegnanie Białego Wilka”, jeśli uważasz, że udało nam się stworzyć coś wartościowego i powinniśmy (być może?) tworzyć dalej – zostań naszym Patronem!

Jak możecie zauważyć w progach, chcemy dać Patronom coś od siebie. Zaprosimy Was za kulisy całej produkcji, opowiemy szerzej o zmaganiach nad poszczególnymi elementami, ale chcemy też poznać i porozmawiać ze wszystkimi osobami, którzy doceniają „Pożegnanie…” na tyle, by rzucić grosz wiedźmi..naszemu zespołowi : )

Chcielibyśmy też jasno zaznaczyć jedną kwestię – wsparcie z Patronite nie zostanie przeznaczone na dubbing projektu. Na przestrzeni lat staraliśmy się przekazać, że jest to inicjatywa zbyt złożona na nasze możliwości i dostępny czas. Pragniemy, byście zrozumieli, że Patronite ma być całkowicie dobrowolną możliwością wsparcia naszej pracy i nie jest stworzony do bezpośredniego finansowania ewentualnych przyszłych projektów. Co nie znaczy, że zamykamy się na nie całkowicie…aczkolwiek po 5 latach naprawdę wytężonej pracy, musimy złapać oddech i nieco odpocząć.

Dziękujemy też za Wasze „duchowe” wsparcie przez długie lata produkcji i ciepłe słowa, wyrażane w wielu kanałach, komentarzach, prywatnych wiadomościach. Każdy z Was zapisał się w naszej pamięci i to właśnie Wam chcemy powierzyć owoc naszych prac. Mamy nadzieję, że uznacie nasze dzieło za udane i docenicie włożony weń wysiłek.

Raz jeszcze – wielkie dzięki!
Najnowsi Patroni
Norbert Gołdyn
Norbert Gołdyn
10 zł miesięcznie
Jakub Kiryluk
Jakub Kiryluk
25 zł miesięcznie
Przemek Prusik
Przemek Prusik
25 zł miesięcznie
Michał Kaczmarczyk
Michał Kaczmarczyk
15 zł jednorazowo