Pożegnanie Białego Wilka

W Patronite od 26.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1881

Liczba Patronów: 1427

Zostań Patronem
4 patronów
40 miesięcznie
1 715 łącznie
Strona wsparcia moda "Pożegnanie Białego Wilka" do Wiedźmina 2.

O Autorze

„I ja tam byłem, miód i wino piłem. Wesele tej dwójki najbliższych mi ludzi było najbardziej niezwykłym z wesel, które zaszczyciłem swoją obecnością.

Było tam tak wielu naszych przyjaciół, poznanych w czasie licznych przygód, znamienite charaktery, których mieszanka dała wyraz i upust przeróżnym emocjom podczas tej uroczystości. Nie potrafię tego podsumować inaczej, niźli przez stwierdzenie, że były to najintensywniejsze trzy dni mojego życia”


- Jaskier, "Pół wieku poezji"
 

O projekcie

„Pożegnanie Białego Wilka” to przygoda, która jest epilogiem historii przedstawionej w serii Wiedźmin. Stworzona jest na silniku drugiej części, opowiada o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu, przeznaczonych sobie ludzi , którzy wreszcie odnaleźli spokój.

Podczas trzech dni (i nie tylko), które przedstawi nasza przygoda, zobaczycie powroty ich najbliższych przyjaciół, zaskakujących gości, ciekawe opowieści oraz… niejedną historię miłosną.

Pisanie scenariusza rozpoczęło się w lipcu 2015 roku, a faktyczne prace ruszyły w styczniu. Mod powstał na silniku Wiedźmina 2 i jest jego zupełną konwersją.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Norbert Gołdyn
Norbert Gołdyn
10 zł miesięcznie
Jakub Kiryluk
Jakub Kiryluk
25 zł miesięcznie
Przemek Prusik
Przemek Prusik
25 zł miesięcznie
Michał Kaczmarczyk
Michał Kaczmarczyk
15 zł jednorazowo