PREPOSTEVOLUTION

W Patronite od 04.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 446

liczba Patronów: 497

20 patronów
569 miesięcznie
4 361 łącznie
Marcin Urzędowski – niespokojny duch, intuista, związany od 20 lat z muzyką perkusyjną, sztuką improwizacji oraz modą. W roku 2017 powołał do życia markę odzieżową PREPOSTEVOLUTION, której recyklingowe projekty w duchu Trashion inspirowane są wizją postapokaliptycznego świata.

O Autorze

Marcin Urzędowski 


 

 

 

 


Po siedemnastu latach bębnienia, pod wpływem impulsu, spontanicznie zrodzonej myśli w maju 2017 roku, powołałem do życia markę modową o nazwie PREPOSTEVOLUTION. Pierwotną inspiracją w tworzonych kostiumach i stylizacjach była post-apokaliptyczna wizja końca świata i jej tajemnicze, nieznane ludzkości konsekwencje. Zabawa formą, charakteryzacją, kolorem, wszystko to było dla mnie niesamowitą przygodą, ale brakowało mi w tym kontekstu, filozofii, czegoś, co wykracza poza sferę plastyczną powstających w domowej pracowni kostiumów. Moja pracownia jest bardzo skromna, środki ograniczone a ilość narzędzi wręcz śmiesznie uboga. Nieograniczoną mam za to wyobraźnię i to ona sprawiła, że wykorzystując recykling, śmieci, potrafiłem stworzyć niezwykłe kostiumy i niezwykłą wizję tego co chcę osiągnąć. Zapragnąłem sięgnąć dalej sprawiając, że kostiumy i tworzone przeze mnie postaci będą nie tylko ciekawą plastyczną wizją, ale będą niosły także ze sobą szczytny cel. Po dwóch latach działalności postanowiłem wszystkie elementy kostiumów tworzyć jedynie z elementów recyklingowych oraz tego, co zostało wyrzucone na śmietnik. Ta filozofia „odśmiecania” świata pociągnęła za sobą dalsze wizje rozwoju. W roku 2019 spontaniczna sesja zdjęciowa z osobą po amputacji, zrodziła wizję kalendarza na rok 2020, który stał się ogólnopolskim projektem społecznym łącząc osoby, które w wyniku choroby bądź wypadku utraciły kończyny lub urodziły się z niewykształconymi kończynami, a który udowadnia, że ograniczenia są jedynie w naszych głowach. Rok 2020 to rok CUDÓW i CIĄGŁEGO ROZWOJU co mada faka zamierzam uskuteczniać z sobie tylko znaną siłą i determinacją. Dlaczego postanowiłem złożyć tutaj konto? Bo covid 19 odebrał mi skutecznie możliwość utrzymywania się z muzyki, co dotychczas z dużym powodzeniem robiłem przez 20 lat. Dziś w obliczu kolejnych miesięcy bez możliwości regularnego grania, proszę Was o wsparcie moich artystycznych poczynań. Bądź moim mecenasem i pozwól mi dawać radość innym,  budując ze mną społeczność PREPOSTEVOLUTION. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem