Darek Rybacki

W Patronite od 24.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 878

Liczba Patronów: 813

Zostań Patronem
13 patronów
300 miesięcznie
3 280 łącznie
Czołem! Nazywam się Darek Rybacki i na YT publikuję filmy z serii „Encyklopedya Staropolska” i „Pieszo przez Polskę”. Pierwsza z nich dotyczy kultury staropolskiej, historii Rzeczpospolitej Obojga Narodów, wojskowości i obyczajowości tego okresu. Druga to zapis moich pieszych wycieczek tu i tam.

O Autorze

Materiały z serii "Encyklopedya Staropolska" i "Pieszo przez Polskę" wymagają sporo czasu i przygotowań. Dlatego w ostatnich miesiącach publikowałem je z różną, z reguły żałosną, częstotliwością. A ponieważ sprawia mi to frajdę, więc stwierdziłem, że muszę spróbować to zmienić. I tak padło na profil na Patronite :) 

Dzięki Tobie i Twojemu wsparciu zwyczajnie mogę tworzyć materiały na YT - niezależnie od firm, zleceń czy propozycji, które nie do końca mi odpowiadają. Przez długi czas robiłem to czysto hobbystycznie i niestety w taki sposób ciężko jest utrzymać częstotliwość publikowania… co wielu obserwujących mój kanał zapewne już dostrzegło ?

W swoich materiałach, szczególnie tych dotyczących historii, staram się bazować na rzetelnych opracowaniach i źródłach, wybierać interesujące tematy, a przy okazji pokazywać Wam na przebitkach XVI-XVIII-wieczne zabytki. Głównie z dawnych Prus Królewskich, bo tu mieszkam, ale nie tylko.

Zachęcam do oglądania i wspierania moich materiałów.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Filip Leszczyński
Filip Leszczyński
Próg: 50 zł
Łukasz Brzezinski
Łukasz Brzezinski
Próg: 20 zł
Kinga Owczarska
Kinga Owczarska
Próg: 20 zł
Karol Baranowski
Karol Baranowski
Próg: 20 zł
Witek Szyszko
Witek Szyszko
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł