Darek Rybacki

W Patronite od 24.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 855

Liczba Patronów: 807

Zostań Patronem
13 patronów
300 miesięcznie
2 880 łącznie
Czołem! Nazywam się Darek Rybacki i na YT publikuję filmy z serii „Encyklopedya Staropolska” i „Pieszo przez Polskę”. Pierwsza z nich dotyczy kultury staropolskiej, historii Rzeczpospolitej Obojga Narodów, wojskowości i obyczajowości tego okresu. Druga to zapis moich pieszych wycieczek tu i tam.

O Autorze

Materiały z serii "Encyklopedya Staropolska" i "Pieszo przez Polskę" wymagają sporo czasu i przygotowań. Dlatego w ostatnich miesiącach publikowałem je z różną, z reguły żałosną, częstotliwością. A ponieważ sprawia mi to frajdę, więc stwierdziłem, że muszę spróbować to zmienić. I tak padło na profil na Patronite :) 

Dzięki Tobie i Twojemu wsparciu zwyczajnie mogę tworzyć materiały na YT - niezależnie od firm, zleceń czy propozycji, które nie do końca mi odpowiadają. Przez długi czas robiłem to czysto hobbystycznie i niestety w taki sposób ciężko jest utrzymać częstotliwość publikowania… co wielu obserwujących mój kanał zapewne już dostrzegło ?

W swoich materiałach, szczególnie tych dotyczących historii, staram się bazować na rzetelnych opracowaniach i źródłach, wybierać interesujące tematy, a przy okazji pokazywać Wam na przebitkach XVI-XVIII-wieczne zabytki. Głównie z dawnych Prus Królewskich, bo tu mieszkam, ale nie tylko.

Zachęcam do oglądania i wspierania moich materiałów.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Filip Leszczyński
Filip Leszczyński
150 zł jednorazowo
Łukasz Brzezinski
Łukasz Brzezinski
200 zł jednorazowo
Kinga Owczarska
Kinga Owczarska
60 zł jednorazowo
Karol Baranowski
Karol Baranowski
60 zł jednorazowo
Witek Szyszko
Witek Szyszko
60 zł jednorazowo
Anonimowy patron
80 zł jednorazowo