Raport z Państwa Środka

W Patronite od 19.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 164

Liczba Patronów: 257

Zostań Patronem
64 patronów
2 600 miesięcznie
Polacy mieszkający w Azji przedstawiają informacje z pierwszej ręki – życie codzienne, praca, biznes, język, kuchnia, polityka, podróże, kultura, edukacja, rozrywka i inne.

O Autorze

 

Raport z Azji (dawniej Raport z Państwa Środka)

Rozszerzamy naszą działalność blogersko - vlogową, coraz więcej informacji będzie się pojawiało nie tylko z Chin, ale także z innych krajów azjatyckich. Od lat piszemy i nagrywamy o Państwie Środka, odpowiadamy na wiele waszych pytań.

Obecnie coraz częściej chcemy Wam pokazać także inne kraje azjatyckie, pierwsze filmy z Kambodży, Filipin czy Wietnamu są już na naszym kanale.

Bardzo nas cieszą wiadomości napływające od Was o chęci wsparcia naszej działalności, abyśmy mogli jeszcze więcej tworzyć lepszej jakości filmów, wychodząc naprzeciw Waszym zapytaniom postanowiliśmy uruchomić patronite, abyście w ten sposób mogli wesprzeć naszą działalność.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Roman Roman
Roman Roman
100 zł miesięcznie
Słoneczko
Słoneczko
20 zł miesięcznie
Paweł Pęcina
Paweł Pęcina
20 zł miesięcznie
Aleksander Zawisza
Aleksander Zawisza
30 zł miesięcznie
Jacek Czerwonka
Jacek Czerwonka
20 zł miesięcznie
kriss much
kriss much
300 zł miesięcznie