RADIO ROCKSERWIS FM

W Patronite od 30.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 14

Liczba Patronów: 18

Zostań Patronem
732 patronów
16 871 miesięcznie
147 739 łącznie

Nie jesteśmy zachłanni!

20 000 zł

miesięcznie

84%

osiągnięto

3 129 zł

brakuje

Dotychczas nie stawialiśmy ani Wam, ani sobie finansowych celów. Ale jeśli mamy się rozwijać to nadszedł taki czas. Zapewne zauważycie jednak, że nie jesteśmy zbyt zachłanni, natomiast w zamian proponujemy całkiem sympatyczną ofertę.

NASZ CEL TO 20.000,00zł/miesiąc

Przy takiej wysokości comiesięcznych wpłat uda nam się szybko dokończyć kilka projektów na które czekacie. Przede wszystkim aplikacje radiowe na Androida i iOS , ale też archiwum playlist większości naszych audycji od momentu powstania radia. To nie wszystko. Uruchomimy też dział "To było grane" czyli na bieżąco uaktualnianą playlistę naszej stacji. I oczywiście wzbogacimy platformę podcastową o kolejne programy.

Mamy pomysł! Nie chcemy wymagać od Was wyższych wpłat, aby osiągnąć ww. kwotę. Ale być może udałoby się Wam namówić choć jedną osobę z kręgu swoich znajomych do poznania i słuchania radia oraz wsparcia kwotą min. 10zł/mies.? Ogłaszamy akcję "Znajdź Patronkę lub Patrona"! Jeśli znajdziecie takie osoby, a później wyślecie do nas maila z jej danymi, możecie liczyć z naszej strony na prezent - winylową niespodziankę związaną z grupą King Crimson.

Jeśli natomiast sami podwyższycie swój próg na Patronite lub wsparcie przez bank/PayPal, też możecie liczyć na prezent z naszej strony.

To co? Uda się?
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Karol Baranowski
Karol Baranowski
60 zł jednorazowo
Renata Piejko
Renata Piejko
90 zł jednorazowo
Jan Kowalski
Jan Kowalski
30 zł jednorazowo
Sebastian Kaim
Sebastian Kaim
20 zł miesięcznie
Marcin Chmielewski
Marcin Chmielewski
10 zł miesięcznie
Kasia Łaskawska
Kasia Łaskawska
30 zł jednorazowo