RADIO ROCKSERWIS FM

W Patronite od 30.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 16

Liczba Patronów: 20

Zostań Patronem
619 patronów
14 596 miesięcznie
84 606 łącznie
Zero polityki. Zero reklam. Za to starannie wyselekcjonowana muzyka i towarzyszące jej mądre słowo. Radio stworzone z marzeń Piotra Kosińskiego - byłego współpracownika Trójki. A tworzone przez znakomite i doświadczone grono jego współpracowników - pasjonatów muzyki. Wejdź na www.rockserwis.fm

O Autorze

Ponad 5 lat temu powstało radio ROCKSERWIS FM. Powstało w efekcie długiej obserwacji rynku i głębokich przemyśleń. Piotr Kosiński (doświadczony radiowiec z długim stażem w RMF FM i Trójce /*) z grupą przyjaciół postanowił stworzyć muzyczne radio swoich marzeń. Radio z muzyką nieoczywistą, niebanalną, nieosłuchaną, starannie wyselekcjonowaną spośród z różnych gatunków (najczęściej z okolic wszelkich odmian rocka). Muzyką wolną od uzależnienia od 3-minutowego formatu, muzyką mądrą, muzyką do słuchania, a nie do "słyszenia", muzyką artystów, którzy mają coś ważnego do przekazania.

ROCKSERWIS FM jest radiem całkowicie niezależnym i autentycznie alternatywnym w stosunku do ogółu innych. Radiem tworzonym przez pasjonatów, dla pasjonatów. Radiem ludzi o otwartych umysłach. Radiem, dla którego oczywiście liczy się słuchalność, ale tylko jako potwierdzenie faktu, że jego istnienie ma sens, że jest dla kogoś ważne i komuś potrzebne.

ROCKSERWIS FM to nie tylko muzyka odtwarzana na playlistach, to także audycje autorskie słowne, muzyczne i słowno-muzyczne. 42 godziny w tygodniu. Prowadzą je doświadczeni dziennikarze mający za sobą staż w wielu rozgłośniach regionalnych i lokalnych (m.in. Radiu Kraków, Radiu Alfa czy Radiu RDC). Są cenieni polscy muzycy. Są wreszcie nowicjusze o olbrzymiej wiedzy.

W szóstym roku działalności radio pragnie wymienić swój "park maszynowy", przygotować całkowicie nową i nowoczesną stronę internetową i zaproponować Słuchaczom aplikacje na Androida i IOS. Stąd nasza obecność na Patronite.pl

Chcemy być dla Was coraz lepsi! Mamy nadzieję, że osób które już nas znają, nie trzeba będzie namawiać do wsparcia nas. Liczymy na to, że namówicie inne osoby do posłuchania ROCKSERWIS FM, aby po poznaniu ramówki i muzyki jaką proponujemy całkiem świadomie także zostały naszymi Patronami.

W imieniu redakcji

Piotr Kosiński

*/  Autor i prowadzący programów: "Rock Malowany Fantazją" (w RMF FM), "Noc Muzycznych Pejzaży" (w Trójce) i obecnie "Pejzaże Dźwiękiem Malowane" (w Rockserwis FM)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem