W Patronite od 26.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 2143

liczba Patronów: 1496

2 patronów
5 miesięcznie
130 łącznie
Czołem! Jestem streamerem oraz komentatorem rozgrywek e-sportowych. Na streamch najczęściej gramy w Heroes 3 lub razem z moją dziewczyną "Roulerką" tworzymy serię GameLovers. Konto na Patronite daje możliwość wsparcia naszej twórczości i umożliwia przejście na full time streaming!

O Autorze

Hej hej hej! Witajcie drodzy widzowie bardzo serdecznie!

Nazywam się Filip Mazur, ale w Internetach znacie mnie pod ksywką Rouler! Utworzyłem Patronite by móc zrealizować swoje marzenie o zostaniu streamerem na pełen etat! Na moim kanale znajdziecie streamy głownie z Heroes 3, ale coraz częściej grywamy również w inne gierki takie jak LoL, Souls like. Prowadzę również serie z "GameLovers" gdzie wspólnie z moją dziewczyną - Roulerką gramy w gry cooperacyjne!
  


Oto nasze dwa skarby, Nutka oraz Grażynka, można je czasem spotkać na streamie!

Jestem również komentatorem e-sportowym, w swoim "CV" mam kilka lat komentowania LoL`a oraz HS dla ESL, obecnie komentuję zawody w Heroes 3 dla H3gg!

Jeśli chcesz pomóc mi w realizacji moich marzeń lub po prostu masz za dużo pieniędzy, zostań moim patronem już dziś! Będę bardzo wdzięczny i do zobaczenia na streamie! ?


Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni