Maciej "Ślimak" Starosta

W Patronite od 17.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 485

Liczba Patronów: 844

Zostań Patronem
12 patronów
732 miesięcznie
1 660 łącznie
Cześć, tu Ślimak z Acid Drinkers, Flapjack i SIQ. Ostatnio koncertowo u mnie nie za dobrze i przez najbliższe miesiące też wiele nie pogram, dlatego proszę Was o wsparcie, a w zamian oferuję moje doświadczenie, miłe słowo a nawet dziwne gadżety. Zapraszam na mój profil!

O Autorze

Cześć, tu Ślimak z Acid Drinkers, Flapjack i ostatnio SIQ. Część z Was słyszała i widziała mnie z Arką Noego, Houkiem, 2Tm2,3 i Hunterem. Gram na perkusji od ponad 30 lat. Jakiś czas temu zostałem najbardziej inspirującym perkusistą wszech czasów według czytelników Magazynu Perkusista. Mam na koncie Fryderyki, dyplomy, kilkanaście płyt z Acidami, cztery płyty z Flapjackiem, jedną z moją nową kapelą SIQ, gościnne udziały w nagraniach wielu kapel, ale przede wszystkim uznanie wielu miłośników muzyki i cudownych przyjaciół w całym kraju i za granicą.
Właśnie dla Was chce mi się grać i dalej tworzyć. Tęsknię niemiłosiernie za koncertami, klubami, tremą, kapiącym z sufitu potem, spotkaniami z Wami, podróżami busem, żarciem w przydrożnych barach i nie tylko.
Dzięki prowadzonym przeze mnie warsztatom perkusyjnym udało mi się w miarę spokojnie przeżyć 2020 rok. Ale nie wiadomo kiedy uda mi się wrócić do klubowego grania z moimi zespołami, o plenerach raczej też mogę zapomnieć, więc pragnę prosić Was tutaj o wsparcie. 

Obecnie przygotowuję nowy album z zespołem SIQ, który w najbliższych miesiącach chciałbym zarejestrować i wydać do końca tego roku. Niebawem także zamierzam z kolegami robić materiał na kolejną płytę z Acid Drinkers. 

Będzie mi miło, jeśli będziecie tutaj wspierać mnie i moje muzyczne działania tak po prostu. Ale możecie też skorzystać z lekcji gry na perkusji (stacjonarnie i online), otrzymać komplet moich sygnowanych pałek albo naciąg, zarezerwować sobie mnie jako perkusistę sesyjnego albo spotkać się on-line i pogadać.

Zachęcam Was do comiesięcznego wsparcia, co pozwoli mi spokojnie pracować nadal nad muzyką i da mi poczucie, że warto dalej grać i tworzyć.

Chętnie podzielę się z Wami moją wiedzą i poprowadzę dla Was lekcje gry na perkusji.
Mam doświadczenie w prowadzeniu nauki zarówno stacjonarnie jak i online, o czym przekonali się uczestnicy programu #kulturawsieci. 
W trakcie konsultacji indywidualnych ustawię Wasze ręce i całą sylwetkę, nauczę gry od podstaw a osobom bardziej zaawansowanym pomogę rozwinąć warsztat. Do dyspozycji uczestników będzie u mnie w pracowni zestaw perkusyjny firmy Pearl, blachy Zildjian i elektronika Yamahy.
Z uczniami internetowymi prowadzę lekcje przez Skype przy Waszych zestawach - musicie też mieć dostęp do internetu.

A może jesteście zbieraczami koncertowych gadżetów? Możecie wesprzeć mnie i w zamian dostać sygnowane przeze mnie pałki Meinl Stick & Brush albo naciąg.

 

Macie kapelę, ale brakuje Wam bębniarza do nagrania numeru albo płyty? Mogę dla Was zaaranżować perkusję i nagrać ślady w studiu (proszę najpierw o kontakt mailowy). Mam doświadczenie przy produkowaniu płyt Acid Drinkers, Flapjacka i SIQ. Zapraszam do współpracy!

 

Koncerty to nie tylko muzyka na żywo, podróż, imprezy w hotelu, ale przede wszystkim spotkania z ludźmi. Z niektórymi z Was znam się od dekad, mieliśmy okazję wiele razy gadać. Zapraszam Was na spotkanie on-line raz w miesiącu. W większej grupie. Wiem, że wielu fanów grania na żywo tęskni przede wszystkim za towarzystwem i pogaduchą. Spotkajmy się w jakiś sobotni wieczór i powspominajmy. Oczywiście będziecie mogli mnie zapytać o mój sprzęt perkusyjny, nagrywanie. A może wyda się na jaw jakaś historia, której jeszcze nie znaliście. Do zobaczenia!

Zdjęcia na moim profilu: Maciej Pieloch, Rafał Kotylak


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Andrzej Szybist
Andrzej Szybist
240 zł miesięcznie
Joanna Włodarczyk
Joanna Włodarczyk
10 zł miesięcznie
Paweł Tłuścik
Paweł Tłuścik
10 zł miesięcznie
Piotr Drozda
Piotr Drozda
50 zł miesięcznie
Grzegorz Krysiński
Grzegorz Krysiński
10 zł miesięcznie
prymie
prymie
130 zł miesięcznie