SmartMe

W Patronite od 30.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1110

liczba Patronów: 1196

3 patronów
80 zł miesięcznie
725 zł łącznie

Utrzymanie portalu

250 zł

miesięcznie

32%

osiągnięto

170 zł

brakuje

Utrzymanie portalu niestety kosztuje – serwery, domeny, tłumaczenia. Osiągnięcie tego celu miesięcznie pozwala na utrzymanie stabilnego i bezpiecznego portalu, na którym codziennie znajdziecie coś nowego ze świata smart!

Recenzja spod znaku Patronite

1 500 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

1 420 zł

brakuje

Wsparcie Patrona wpływa bezpośrednio na kolejne sprzęty, które recenzujemy. Zebranie takiej kwoty pozwoli na przygotowanie recenzji spod znaku Patronite. W recenzji podkreślimy, że dany sprzęt został zakupiony ze środków Patronite. Dodatkowo wypiszemy Patronów, dzięki którym powstała konkretna recenzja.

Wideorecenzja spod znaku Patronite

3 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 920 zł

brakuje

Wideorecenzja to już wyższa półka, ale dzięki Patronite możemy robić ich jeszcze więcej! W tym celu powstaje specjalna wideorecenzja sprzętu, który został zakupiony za pomocą środków z Patronite. W wideorecenzji podziękujemy wszystkim patronom, dzięki którym jej stworzenie było możliwe.

Full pakiet

5 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 920 zł

brakuje

Przy tym celu możemy kupić minimum dwa sprzęty i zrobić im pełną promocję we wszystkich sieciach społecznościowych. Recenzja, poradnik, wideorecenzja i wpisy na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Pintereście. W każdym z tym miejsc będziemy dziękować wszystkim patronom, którzy w danym miesiącu przyczynili się do osiągnięcia tego celu.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni