W Patronite od 20.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 245

Liczba Patronów: 295

Zostań Patronem
53 patronów
1 700 miesięcznie
26 130 łącznie

Regularność i spokój

2 000 zł

miesięcznie

85%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Bardzo chcemy nagrywać dla was regularnie. Docelowo dążymy do 2 odcinków tygodniowo, ale takim minimum jest jeden odcinek związany z tematem świadków Jehowy tygodniowo. Jak zapewne się jednak domyślacie, każde wideo zajmuje dużo czasu i pracy: czytanie i przegrzebywanie się przez czasopisma i książki, układanie konspektu, samo nagrywanie, montowanie...A wszystko to robimy albo w weekend albo w późnych godzinach nocnych.
Cała ta praca sprawia nam ogromną radość i satysfakcję, więc nie rezygnujemy, ale jeśli chcemy być regularni, to niestety musimy część tych rzeczy robić w godzinach naszej normalnej pracy odpowiednio organizując swoje zajęcia (mamy taką możliwość, ponieważ prowadzimy własną działalność).

W tej kwocie wliczamy też abonamenty za programy do obróbki wideo i dźwięku oraz różne licencje, których potrzebujemy do uzyskania pewnych muzyczek, efektów, zdjęć. itd.

Więcej Historii - wywiady z byłymi świadkami Jehowy i nie tylko

4 000 zł

miesięcznie

42%

osiągnięto

2 300 zł

brakuje

Dostajemy od was pełno wiadomości o tym, jak to było z wami. Na wiele z nich nie wiemy nawet co odpowiedzieć, a wasze przeżycia są tak poruszające, że często płaczemy czytając wasze maile. Niektórzy z was są gotowi podzielić się swoimi historiami z resztą społeczności Światusów. Takie przeżycia dodają sił innym, bo dzięki temu nie czują, że są ze swoim problemem same.
W dalszej części rozwoju kanału przewidujemy rozmowy nie tylko z byłymi Świadkami Jehowy - chcemy porozmawiać np. z księżmi, z socjologami, psychologami czy psychoterapeutami.
Dzięki takiemu wsparciu będziemy mogli pojechać na drugi koniec Polski lub nawet dalej, opłacić paliwo, nocleg i znów przeznaczyć część naszego zawodowego czasu na podróż i nagrywanie wywiadu.
Już zainwestowaliśmy cześć środków w oświetlenie i mikrofony. Chcielibyśmy by takie rozmowy były publikowane przynajmniej raz na miesiąc.

Broadcasting Światusy - odcinki fabularyzowane

7 000 zł

miesięcznie

24%

osiągnięto

5 300 zł

brakuje

Jak wygląda tydzień z życia rodziny świadków Jehowy? Jak rodzic świadek rozmawia ze swoim dzieckiem? Co mówią świadkowie, gdy...
Chcemy wyjść ze swojego mieszkania i nabrać rozmachu! Zamiast tylko opowiadać, jak to wygląda, pragniemy nagrać fabularyzowane odcinki. Jesteśmy pewni, że taka forma przekazu trafi do większej ilości ludzi a zwłaszcza do młodzieży, która jest szczególnie narażona na wstąpienie do grupy destrukcyjnej.
Do realizacji tego znów potrzeba czasu, znacznie więcej niż przy poprzednich celach. Chociażby sam scenariusz i rozpisanie zdjęć. Dodatkowo musimy w projekt zaangażować inne osoby do odgrywania pewnych ról. To także wiąże się z dodatkowymi kosztami, choćby na ich skromne gaże lub zakup sprzętu.
Mamy nadzieję, że z waszym wsparciem uda nam się zrealizować rocznie kilka / kilkanaście takich projektów.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Artur Kozioł
Artur Kozioł
60 zł miesięcznie
kubala Kubala
kubala Kubala
20 zł miesięcznie
Ela Piwońska
Ela Piwońska
30 zł miesięcznie
Jarosław Zaremski
Jarosław Zaremski
30 zł miesięcznie
Magdalena Scibek- Strykowski
Magdalena Scibek- Strykowski
20 zł miesięcznie
Justyna Mazur
Justyna Mazur
100 zł miesięcznie