Teatr Żelazny

W Patronite od 22.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 361

Liczba Patronów: 355

Zostań Patronem
43 patronów
1 070 miesięcznie
28 250 łącznie

Lubię Teatr - wspieram Teatr!

30 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

28 930 zł

brakuje

Kochani!
Walczymy o przetrwanie Teatru.  Przez lata utrzymywaliśmy się z własnych wpływów, ceniąc sobie wypracowaną niezależność. Dziś, w dobie pandemii i obostrzeniach jakie są nakładane - dramatyczne ograniczenie  dostępnych miejsc na widowni - wiemy, że ta jesień (po wiosennej przerwie w funkcjonowaniu) będzie ciosem, z jakiego się nie podniesiemy. 
Koszty i zobowiązania związane z utrzymaniem budynku, pracowników czy planowaniem kolejnych premier znacznie przekraczają możliwości zarabiania na swój byt przy nałożonych ograniczeniach.Naszą ideą jest wolność i nieuzależnianie istnienia Teatru od zewnętrzych pieniędzy (rządowych dotacji). Konsekwentnie nam się to udawało. Dzięki ugruntowanej pozycji Teatru, zaufaniu widzów którzy do nas wracają mogliśmy udowadniać, że artyści także potrafią myśleć "biznesowo" i realizować założony budżet. Całe utrzymanie budynku, pracowników, infrastruktury, remonty i produkcja spektakli teatralnych są naszymi kosztami. 
Wychodząc naprzeciw pojawiającemu się zapotrzebowaniu i pojawiającym się przeszkodom w naszym funkcjonowaniu, kierując się chęcią rozwijania marki Teatru Żelaznego a także jeszcze większą upowszechniania kultury potrzebujmy stałego wsparcia od osób, które już na zaufały.  

W czasie wiosennego lockdown'u ratowaliśmy Teatr otwierając warzywniak "Twoja Nać".

Dziękujemy, że byliście wtedy z nami.

Liczymy na Wasze wsparcie! 

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ciekawy Brakso
Ciekawy Brakso
Próg: 30 zł
Leszek WŁoszczyk
Leszek WŁoszczyk
Próg: 30 zł
vac plac
vac plac
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Bożena Piegrzyk
Bożena Piegrzyk
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł