Ucieczka z Arkham

W Patronite od 13.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 274

liczba Patronów: 302

32 patronów
842 zł miesięcznie
4 105 zł łącznie

Pół Etatu

2 000 zł

miesięcznie

42%

osiągnięto

1 158 zł

brakuje

Dobrze, tu w grę wchodzą wieksze pieniądze, więc oprócz progów trzeba dać coś od siebie. Jeśli osiągniemy taki próg wsparcia, przyspieszę pracę nad fabularyzowanym podcastem "Radio Arkham" oraz zacznę szykować scenariusze do wydania. Zajmie mi to masę pracy, ale postaram się robić to w ten sposób, by nigdy w tym wszystkim nie zapomnieć o patronach!

Pełen Etat

4 000 zł

miesięcznie

21%

osiągnięto

3 158 zł

brakuje

Nawet nie ośmielam się marzyć o tym, by osiągnąć taki cel. Wiecie co to by oznaczało? Gdybyśmy sięgnęli tego progu, mógłbym się stać całkowicie samowystarczalną maszynką erpegowo popkulturową (wiecie, że w słowie popkultura jest słowo kult?) To oznacza nie tylko "Radio Arkham" i nową jakość Ucieczki. To oznacza, że będę mógł poświęcić więcej czasu dla Was, a co za tym idzie spełniać się jako twórca.

Utrzymanie Ucieczki

250 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Może to wydawać się zbyt wiele, ale podstawowe wydatki na ucieczkę to 250 zł. Wliczam to serwis na którym gramy, bota muzycznego oraz rachunek za internet.

Ulepszenie Ucieczki

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Za takie wsparcie mogę już zacząć coś ulepszać! Na pierwszy ogień pójdzie komputer. Stary ogranicza mnie czasowo renderując 1.5 h materiału w 4h. Zmiana komputera i powolne ulepszanie sprzętu pozwoli mi dostarczać wam treści szybciej i w lepszej jakości
Zostań Patronem