Unpolished Magazine

W Patronite od 17.03.2020

Niezależny magazyn - kreatywna platforma o modzie, urodzie, sztuce i podróżach.

O Autorze

Unpolished to więcej niż magazyn - to kreatywna platforma o modzie, urodzie, sztuce i podróżach, w której główną rolę odgrywają twórcy.

Unpolished powstało z marzeń o publikacji, która nie będzie ograniczać artystów i pozwoli im realizować projekty, na które nie ma miejsca gdzie indziej.

Unpolished to przede wszystkim moda bliżej prawdy - uważamy, że prawdziwe piękno nie wymaga nadmiernego retuszu, przesadnego makijażu, czy wystudiowanych poz. 

Unpolished to także publikacja bez nacisku reklamodawców, co pozwala nam zachować większą kreatywność i transparentność - ale żeby było to możliwe potrzebujemy Waszej pomocy.

Magazyn, zalożony jako mały pesonalny projekt rozrasta się w kosmicznym tempie - by sprostać oczekiwaniom dystrybutora, czytelników i współpracowników potrzebujemy nakładu finansowego, którego nie możemy dalej wydobywać z własnej kieszeni.

Nie chcemy jednocześnie obniżać jakości i standardów - drukujemy na przepięknym ekologicznym papierze, pochodzącym z recyclingu. Chcemy by nasz magazyn wyglądał jak najpiękniejsza "coffee table book" - tak byście mogli z dumą kolekcjonować go na swoich półkach.

Pomożcie nam udowodnić, że druk nie umarł <3

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)